IMVU

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

niečo o IMVU

Imvu je 3D chatovací program, niečo ako icq alebo skype, akurát že si vytvárate nejakú postavičku podľa vlastných predstáv, chodíte s jednej 3D miestnosti do druhej a chatujete s ľudmi z celého sveta. Na slovensku a česku to ešte nieje veľmi rozbehnuté, ale tí čo vedia majú o zábavku navyše.V imvu sa nemusí len chatovať, ale len tak pre zábavku si vytvárať postavičky a fotiť si ich.Keďže som už pár kamarátkam vysvetľovala čo je imvu, a aby tu neboli nejake zbytočné otázky, spravím sem mini návod ako si zaobstarať imvu...........................................................

 1. http://www.imvu.com/ a kliknite na "start now"
 2. jednoducho vyberiete si základnú postavičku ku ktorej dostanete niekoľko miestností a oblečení na začiatok, vyplníte registračné údaje a nakoniec "create imvu account"
 3. zobrazí sa vám okno na stiahnutie programu imvu, tak dajte uložiť. V pc otvorte inštaláciu, začne vám stahovať ďalšie aktualizácie a inštalácie. Keď je inštalácie u konca, normálne sa prihlásite svojim menom a heslom do programu. (p.s. : niekedy sa to stahovanie a aktualizácie nepodarí na prvý krát, skúšajte to znova)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Teraz máte možnosť si vybrať čo najprv chcete robiť, pozrieť si a upraviť profil, upraviť seba, íst do svojej miestnosti, vyhľadávať priateľov, vyhľadávanie miestnosti, možnosť chat room znamená že ti to najde hociake roomky(miestnosti na chatvanie s ludmi) , obchod a kredity. Pokým si chcete obliecť postavičku natrvalo, potrebujete oblečenie a doplnky nakúpiť.
 4. kliknite na políčko Credits a potom v pravo "earn free credits"
 5. otvorí sa vám webová stránka kde to máte všetko rozpísané
 6. môžte to poskúšať ale nie všetky fungujú, ja som si peniaze "nahrabala" týmito spôsobmi
  • Instal Imvu toolbar 1000 - nainstalujete si tu blbu ikonku na panel nastrojov ale ak to tam nechcete mať, jednoducho na to kliknite pravym tlacitkom a odškrtnete to aby sa vám to nezobrazovalo (samozrejme až keď to máte nainštalované)
  • Verify your email 500 - jednoduché, napíšete tam svoj email, naň vám pošlu verifikáciu, potvrdíte, hotovo.
  • refer a friend 1500+ - ak sa vám podarí niekoho na toto nalákať, mohli by ste na tom pekne zarobiť pomocou pozvánok ;)
  • Like imvu on facebook 500 - klik, stat sa fanusikom a je to
  • play with your pet - veľa na tom nezarobíte ale je to ďalší sposob zábavky na imvu, keď sa vrátite na hlavnu stranku imvu programu (viĎ obr. hore) kliknete na sipku vpravo, a dostanete sa na dalsiu stranku, kde máte tuto možnost pets, vyberiete si zvieratko a hráte sa s nim, samozrejme je to obmedzene časom kedy môžte zase získať pár centíkov.
  • Use my yearBook - posledná overená vec, no tiež žiadna sláva, nefunguje mi všetko, je to niečo ako facebook tá stranka a za pohyby na nej získavate credity, lepšie ako nič a kupovať veci je už potom ďalej ľahké ten kdo vie po anglicky ten sa v tom zorientuje rýchlo, A ešte ničo každy den vam prijdu kredity potom u po mesiaci prestanu prichadzat ...a už žiedne kredity neziskaš .Ja IMVU hram uz 2 roky a je to sranda stale ma to baví ale niekedy si potrebujem dat pauzu ....

a ešte nejaké video nakoniec :)

ak by sa niekto z vás rozhodol hrať imvu pridajte si ma xJustNobody ;D

Comment Stream