Violetta

Martina Stoessel

Životopis

Narodila sa 21. marca 1997 ( vek 16 rokov).Žáner : Pop Teen pop.Účinkovala s Rock Bones,Pablo Espinosa, Jorge Blanco, Lodovica Comello, Mercedes Lambre, Candelaria Molfese.Je argentínska dospievajúca herečka,tanečnica a modelka ktorú získala pre svoju dobutovú úlohu ako Violletta Castilo na Disney Channel pôvodnej série Violetta. Životopis : Narodila sa v Buenos Aires,dcéra producenta Alejandra. Má brata ktorý je starší o jeden rok a volá sa Francisco.V mladom veku študuje spev , klavír, hudobnú komédiu a divadlo a tanec. V roku 2011 získala titulnú rolu v seriáli Violetta .Stoessel spieva pieseň En mi mundo na začiatku časti. Dňa 10. augusta 2013 vykonala s obsadením Violetty ,UNICEF,televízne charitatívne akcie kde hrá pieseň " Ser Mejor" a En mi mundo. Spieva aj pieseň Libre soy ( z filmu Frozen).Okrem španelčiny hovorí plynule po taliansky a anglicky. Violetta : Je to muzikál.Je to dievča ktorej jej otec bráni v spievaní ,pretože nechce aby skončila ako jej mama. Po niekoľkých rokoch sa vráti späť domov do Buenos Aires . Tam uvidí STUDIO 21 kde začne chodiť na klavír o čom jej otec ale vie a nevie že chodí aj na históriu hudby. Spozná tam Tomása ktorý sa do nej zaľúbi ale aj ona doňho tiež. Do Tomása sa zaľúbia aj Frančeska a Ludmila .Do Violetty sa zaľúbi aj tiež León . Violetta takto skonči v začarovanom trojuholníku.Nevie sa rozhodnúť či Thomás alebo León.Jej kamarátmi sú Frančeska , Camila a Maxi. Jej najväčší nepriateľ je Ludmila. Ludmila má dvoch poskokov . Je to Naty a jej bratranec Napo.

Violetta sa prvý krát mala bozkávať . Na rande mala isť s Thomásom. Ale Ludmila to prekazila jednou správou a tak Thomás tam zostal sám.Nakoniec prvú pusu mala s Leónom keď dospievala zo skupinou Rock Bones. Violetta spieva s Rock Bones.Táto skupina bude aj v 2 sérií.

Francescine zabudnuté narodeniny , taká maškarná oslava.

Ale Violetta nevie že jej mama bola úspešná a že krásne spievala ako ona.Jedného dňa najde izbu ktorá je plná spomienok na jej mamu. A zisti že jej mama mala sestru Angelicu. Violetta vôbec netuší že jej učiteľka je jej teta, ktorá si zmenila meno na Angie. Príde aj Violettina babka ktorá jej chce povedať celú pravdu ale Angie to prekazí. Violettin otec sa zaľúby do Angie teda do svojej švagriny.Chermá sa má oženiť so Jade ktorá chce len jeho peniaze. Jade chce odísť z domu ,ale jej brat sa prezlečie za zosnulú Mariu a prekazí jej to.Ale Jade nieje taká sprostá ako sa zdá a zbadá Violettu v STUDIO 21 a že ak Vilu nepovie svojmu otcovi že nech sú zásnuby čím skôr tak mu to povie.V deň zásnub Violetta zmizne z oslavy na predstavenie kde spadne osvetlenie.

Violetta  pokračovanie

od 40 - 80

Violetta sa stihla zachraniť aj pred svojim otcom . Keď už bola doma Jade na ňu začala kričať  a spýtala sa jej že ako dopadla ,že či to už jej otec vie.Ale pravda je taká ,že Chermán to stále nevie. Na druhý deň Pabla odvolali z funkcie riaditeľa a novým riaditeľom sa stal Gregorio. Pablo zo Studia odišiel a nastala éra Gregoria. Ten vytvoril skupiny 7 ľudí : Ludmila,Naty,Violetta,León,Maxi,Tomás a Lena ( sestra Naty).

Táto skupina dlho nevydrží.Do Studia príde nový žiak až z Rio de Janiero. Volá sa Broadway. Hneď sa do neho zaľúbia dve kamarátky. Kto iný než Francesca a Camila. Budú sa o neho dlho hašteriť , ale Broadway sa pači Violetta. Ludmila toto zase využije aby zničila vzťah Leóna s Violettou. Do tohto konfliktu sa zapojí aj Thomás.

Gregoria napadne nápad s reality show. Relity show s názvom U-MIX SHOW. Medzi tým ako to Antonio schváli do Studia sa znova vráti Pablo. Pablo pozval z Itálie nového žiaka menom Federico. Ako prvá ne neho natrafí Violetta. Tá zistí že to je jej otca kamarátky syn ktorý u nich chvíľu bude bývať. Aj Federico sa chce zapojiť do reality show ale Gregorio mu to nedovolí. V reality môžu postúpiť len 8 žiaci. Violetta sa tam najskôr nechce zapojiť ale potom sa tam dostane ale Ludmila jej to chce prekaziť skoro sa jej zo aj podarilo , ale zase neuspela. Do súťaže postúpia : Ludmila , Naty, Maxi, Francesca, Federico, León, Violetta a Thómas.

Federico sa do Violetty zalubil

Postupne sa začne vyraďovať ale predtým musia zaspievať pesničku od Rafa Palmera a zatancovať na ňu.Táto pieseň sa volá Tienes Talentos ktorá sa stane hymnou Studia 21.Z 8 posúpia iba 4 . Z každým zo súťažiach spravia video rozhovor ktorý ale Maroty (hlavný moderátor U-mix) upravý podľa seba aby U-mix malo väčšiu návštevnosť. Do druhého kola postupujú: Ludmila,Federico,Thomás a León. Violetta vypadla pretože dostala od publika len 1 hlas.  Za video ktoré ukazuje aká vlastne Ludmila je. Ale Olga sa príde sťažovať prečo ju vyhodili a tak natrafia na Chermánové auto. V tom aute bude sedieť iba Ramallo. León zo súťaže odstúpi takže na jeho miesto by mala ísť Violetta ale tá sa tam už nechce vrátiť.Vráti sa a majú zaspievať  pesničku na nieakom nástroji. Ludmila ju doma navštívi a tam vypustí blchy a Violetta sa vôbec nevyspí.

Takto bude vyzerať noc s blchami.Jediný kto sa vyspí bude Federico.

Na druhý deň ráno sa takmer nikto nevyspal okrem Federica.Violetta sa musí ponáhlať do Studia aby stihla spievať a hrať . Ludmila bude natešená keď zbadá Violettu nevyspatú. Violetta sa konečne udobrý z Leónom.

Violetta sa bude musieť ísť vyspať.Ale Maroty ju otočí. Ludmila ide spievať a Violetta zaspí na Federicovi a spadne na zem. Violetta sa ide chystať Ludmila na ňu zaútočí ale León ju ochránil. Violetta s sa sním obíme.

Už sú známi finalisti : Violetta a Federico. Ludmila bola veľmi sklamaná keď sa dozvedela že vypadla. Teraz už budú hlasovať len diváci. Gregorio bude falšovať výsledky. Show vyhrá Federico a rozlúči sa zo všetkými a vráti sa domov. Gregoria odvolajú a riaditeľom sa opäť stane Pablo. Teraz ich bude zaujmať záverečné vystúpenie. Leónovi  a Violette sa bude snívať rovnaký sen . León si zapamätá pesničku zo sna a zahrá ju v Studiu. Violetta sa za ním rozbehne. Potom tu pesničku bude spievať Violetta. Pesnička má názov Podemos.

Violetta už vie že Angie je jej teta a že má aj babičku. Toto tajomstvo zostane len medzi nimi ale nie dlho. Už o tom vedia  Ramallo aj Olga. Onedlho sa dozvedia aj Jade a Matias. Chermán povie Jade že ju nemiluje a nemôže si ju vziať. Pri poslednej večeri Jade oznámi že Angie sa volá Anchelika. Chermán sa nahnevá a Angie vyhodí. Violetta zbadá pre Studiom fotku z U-mix.Jade povie Chermánovi že Angie chodí do Studia kde robí Pablo. Chermán sa tam vyberie a zbadá tam Violettu. Violette zakáže chodiť do Studia a spievať . Violetta bude naštvaná. Chalani si založili skupinu.

Zložia tri nové pesničky : Are you ready for the ride?Cuando me voy, Tu foto de verano . Na konci školského roku budú spievať Are you ready for the ride?.Violettini spolužiaci pôjdu k nej domov . Ale Violetta nebude doma , pretože ušla z domu. V Studiu nám vznikli nové páry: Naty+Maxi,Fran.+Thomás,Camila+Broadway , Andrés + Siena. Nakoniec sa pohádajú až tak že sa niektorý rozídu. Naty aj s Camilou začnú žiarliť na novú babu ktorá prišla do studia.

Nakoniec dievčatá zistia že to je Broadway sesternica z Brazílie.

Violetta nakoniec neodíde.Vďaka Angie. A zaspieva si aj svoju pesničku Ser mejor.

Violetta v aute pred divadlom.

A potom sa už konečne dostane na finále. No a to je koniec Violetty ( toto bola 1 .séria.).

Pesničky:

Podemos , Are you ready for the ride?,Junto a ti,Ven y canta,Tu foto de verano, Cuando me voy, Ser mejor,Juntos somos mas.

Violetta a Francesca Junto a ti. Pred ukončením školy.

Vo finále Junto a ti.

Ven y canta: 1. séria keď ešte neprešli cez dvere.

2. séria keď už prešli cez dvere . Takto budú vyzerať v 2. Nie všetci tam budú , budú tam aj nový.

A ešte sa pozrite na to finále.

The End

Comment Stream

2 years ago
0

es bonita

2 years ago
0

😂