Ökokõrvarõngad

Need pilkupüüdvad kõrvarõngad on just Sulle, kes sa oled loodusesõbralik, tark tarbija. Iga toode on unikaalne, just Sulle kujndatud ainueksemplar. Ehe peegeldab kandja erakordset iseloomu ning on 100% taaskasutatud materjalidest.

Milleks olla osake hallist massist, kui saad särada suvepealinnas valmistatud ehtes. Igas tootes on killuke sooja päikest salvestanud.

Ehk igatsed õitsevat aega, kui kasutasime maksevahendina krooni, sel juhul sobib see toode Sulle ideaalselt, sest meie ökokõrvarõngaste hinnad on mõistlikud ja meenutavad head krooniaega.

Kui meie eelmisest maksevahendist valmistatud ehted ei ole Sinu jaoks veel piisavalt "I wore it before it was cool" toode, siis pakume eriti head võimalust, nimelt disainime personaalselt kandjale ökokõrvarõngad Eesti markadest.

Lisaks kroonikõrvarõngastele on meil pakkuda ka lego kõrvarõngad, just nimelt teile sobivatest Lego klotsidest. See on hea alternatiiv peale astutavatele klotsidele. Meie ehteid saab ööseks riputada konksukeste abil näiteks kapinuppude külge. Juhuks, kui need sealt maha peaksid kukkuma, on meie kõrvarõngad pimedas helendavad.

Ökoehetes on mainstream inimeste andurid, juhul kui kohtud kellegi liiga tavalisega kostub kõrvarõngastest kuuekümnendate muusika ja Sul on võimalus lahkuda. Lisaks annab andur söömise ajal märku, et oma toitu Instagrami ei unustaks postitada.

Kasutusjuhend


1. Kõrvarõngaid võib kasutada ainult välispidiselt, seespidisel kasutamisel võib esineda tüsistusi.

2. Kandes tuleb süüa ainult eriti ilusaid toite, sest vastasel juhul andur ei anna Instagrami postitamise meeldetuletust.

3. Kõrvarõngad sobivad ainult hipsteritele, tavalised inimesed ei saa kasutamisest viimast võtta.

4. Kõrvarõngaid peaks vahel päikese käes kandma, sest andurid töötavad päikesepatareiga.

5. Toodet tuleks kasutada vaid teiste ökotoodetega, vastasel juhul ei sobi need kogu välisilmega.

6. Avalikes kohtades tuleks harjuda rohke tähelepanuga, sest see on meie disainitud ehtega kerge tulema.

7.  Mitte visata pärast mainstreamiks muutumist prügikasti vaid tagastada neid meile.

Comment Stream