Matematiniai žaidimai

Evelina, Silvija, Markas, Rokas V.

Paspauskite teisingą atsakymą . Tuomet kai tai padarysite spauskite ,, KITAS KLAUSIMAS''.

Pasirinkite kokius norite atlikti veiksmus . Ar daugybos ? Gal dalybos ? O gal atimties ir sudeties ? Jums bus duotas laikas suskaičiuoti veiksmus ,kuo daugiau veiksmų atliksite teisingai tuo daugiau surinksite taškų ir pereisite tuomet į kitą lygį.

Jums duotos kaladėlės su veiksmais ,šone duota jums burbuliukai . Tuos burbuliukus turite padėti ant teisingo atsakymo. Jeigu atsakymas teisingas ,tuomet jums pasirodys viena puzlės dalelė ,kai visi atsakymai bus teisingi atsivers jūsų sudėliota puzlė.

Jums duoti veiksmai . Jeigu jūs norite spręsti atimties veiksmus, tuomet viršuje paspauskite ,,Subtraction'', o jeigu norite sudeties veiksmų tai spauskite ,,Addition''. Tuomet parašykite jums duoto veiksmo teisingą atsakymą arba paspauskite šone esantį teisingo atsakymo rutuliuką. Jeigu jūs nežinote teisingo atsakymo ,arba jums tas veiksmas per sunkus spauskite ,,New Problem'' ir tuomet jums bus duotas kita veiksmas.

  Pasirink “Play game”. “Human VS CPU” jei žaidi vienas.  Arba “Human VS Human” jeigu konkuruosi su broliu, sese arba draugu. O gal pasikviesk mamą ar tėtį ir patikrink jų sugebėjimus? Juk žaisti drauge visada smagu.Paspausk ant personažo, kuriuo norėsi būti. Viskas. Dabar kuo skubiau aplenk savo konkurentą. Kuo greičiau paspausi teisingą atsakymą, tuo greičiau lipsi į kalną

Spauskite mygtuką ,,GO''. Jums duotas laikas sudėlioti jums duotą atsakymą . Pvz .: 16. Tai jūs spaudžiate 2x 8.

Jums yra duoti veiksmai ir jūs juos turite išspręsti teisingai . Paspauskite ant teisingo atsakymo . Jeigu jūs suskaičiavote teisingai jums personažas pasakys ,,YES'' , o jeigu neteisingai jis pasakys ,, NO''.

Jūs turite paspausti kiek suskaičiavote jūsų ekrane gyvūnėlių.

Evelina :

Aš manau, kad matematika galima žaisti ir ji yra įdomi. Šis projektas man patiko, buvo įdomu. :)

Silvija :

Aš manau, kad matematika yra įdomi ir ją galima žaisti. Projektas man labai patiko, buvo įdomu. :)

Rokas :

Šis projektas buvo įdomus ir jis man labai patiko. Manau, kad matematika yra įdomi ir ją galima žaisti. :)

Markas :

Projektas man patiko. Manau, kad matematika yra įdomi ir ją galima žaisti. :)

Comment Stream