Jak to vidím v devítce?

Šesťáci píší o tom, jak si představují budoucnost vzdělávání

Comment Stream

View Older Posts
3 years ago
0

Představuji si za 4-5 let v budoucnu školu takhle. Až budeme v devítce tak že budou místo učebnic a sešitů tablety. A místo tužek a pér tužky na tablet a ne tužka 1, 2 atd. a péra tornáda. V každé třídě bude nový nábytek a interaktivní tabule místo normálních tabulí na křídu. No prostě by se dalo říct vše by bylo přes elektroniku i dveře. Tak to je asi tak vše. A necháme se překvapit jak to skutečně v budoucnu bude.

3 years ago
0

V devítce bude naše škola vypadat možná stejně a možná úplně jinak. Ale v mé hlavě vypadá nějak takhle. Bude poměrně větší. V každé třídě budou počítače a v hodinách se budeme více učit s tablety. Budeme se učit pořád ty a samé věci, ale jinak. Budou zde i učebny na výrobu různých strojů či robotů. V každé třídě bude data projektor. O přestávkách budeme moci jít ven na dvůr. Knihovna zde bude také, ale jiná. I když tam budou knihy. Děti budou moci pracovat na počítačích a bude zde i místnost na domácí úkoly, jako je například v Americe. Místo šaten, budou skříňky. Doufám, že na sebe lidé budou milejší a, že se za ty tří roky lidé vzpamatují a nebude žádná šikana. Studenti nebudou brát drogy a kouřit. Bylo by dobré kdyby tady byly kroužky třeba tance. Bylo by více plesů a žáci by více slavili halloween. Nosili by masky a různé převleky. Učila by se angličtina a byly by k tomu pro ty, kteří by chtěli další jazyky, jako kroužky. Tohle by byla škola mých snů.

3 years ago
0

Představuji si budoucnost hezky,normálně,klidně. Chci školu projít jak pilný žák bez problémů a bez starostí. V devítce budeme rozumnější než teď nemáme moc rozumu ještě ale v 9 budeme. Chci mít hezké vysvědčení jako v 5 nebo 6 třídě. Nejraději bych chtěla za třídní paní učitelku Soňu Votrubovou. Protože jí miluju jako učitelku. Je hodná a všechno naučí.

3 years ago
0

já si myslím že naše škola bude vypadat za čtyři roky trochu jinam . Možná nastoupí nový učitele a doufám že budou hodní . zatím jsem v 6 třidě a myslím si že máme málo předmnetu tak si myslím že 7 v 8 a 9 budem mít asi víc předmnetu . A určitě přijdou víc žaku . A snad bude furt stejná paní ředitelku . A nejvíc mam rada pani učitelku votrubovou

3 years ago
0

Moji školu si představuju že tady budou nové učitelky a učitelé.Budeme se učit přes tablety a občas budeme užívat i učebnice.Budeme jezdit po ruzných školách aby jsme si vybraly zaměstnání. Budeme mít víc minut na přestávku.V lidovém domě se rozloučíme.

3 years ago
0

Já si myslím že v devítce to bude vypadat úplně jinak. Budeme mít hodně učeni a chtěla bych paní Soňu Votrubovou protože je hodna a mam jí ráda, budeme mít hezkou třídu a budeme tam mít projektor, počítače, a noví lavice a židle.

3 years ago
0

já si představuji že v deváté třídě budeme mít více učení a mnoho z nás se bude starat o to, na jakou školu bude chtít jít. v devítce budeme mít i rozloučení v lidovém domě, jako minulý deváťáci. Také budeme mít mnohem víc učení než v předchozích ročnících. Ale plusem deváté třídy je, že se co nejdříve ze základky odejdeme. představuji si že výuka bude velice podobná této, ale do výuky by se mohli zapojit i interaktivní pomůcky, např. tablety, ipady atd. také bych chtěla za třídní učitelku Soňu Votrubovou, protože je na nás velice hodná, nechci tím ovšem nic říkat o paní učitelce Bláhové, ta je taky super.

3 years ago
0

Já jsi myslím že za čtyři roky. Bude výuka jen online. A když někdo bude chtít jít ven tak jsi prostě vezme tablet nebo notebook a půjde ven. Těším se na to že bych byla doma.

3 years ago
0

představuji tak, že bude těžší učení, možná budou i jiní žáci, kteří propadli z minulé devítky. Nejlepší učitelkou je Soňa Votrubová, protože ji miluju jako učitelku a chtěli by jsme chtěli mít za třídní, ale nechci tím urazit paní učitelku Bláhovou, která taky není zlá, je taky hodná. Na anglický jazyk si myslím, že budeme mít nějakého chlapíka z anglie, na němčinu nějakou paní, která je hodně slavná.Na český jazyk zůstane Soňa Votrubová.Učitelka na matematiku bude velmi malá a moc hubená.Učitel na fyziku bude mít plešku, protože dělají různé pokusy.

3 years ago
0

Myslím si, že v devítce budou mít žáci i učitelé budou mít tablety a v devítce budeme dostávat míň domácích úloh a budou hodně nových učitelů i jiné předměty.