Recenzija - Berlin Calling

Šodien diezgan produktīva diena.
http://www.imdb.com/title/tt0211946/

Esmu filmu cienītājs, taču vairāk reālistisku filmu piekritēja. Daudzi saka, ka par "smagu", piemēram, "Mēs ZOO stacijas bērni", arī literatūrā vairāk gribu lasīt lietas par dzīvi, nevis saldo romantiku.

Nu tad tā, mana veida recenzija par "Berlin Calling"..
Es ticu, ka dzīvē viss ir ciklisks, kaut kādi skaitļi, lietas un notikumi atkārtojas. Filmas pēdējos kadros, pārliecinājos, ka laikam neesmu vienīgā kas to saskata. Filmā - gredzenveida kompozīcija, kas arī ir cikls.
Galvenais varonis - džeks, kurš rada mūziku, dīdžejo Berlīnes klubos, neslēpsim, lieto narkotikas, iet uz afterīšiem, īsāk sakot, viss kā nākas. Palika sajūta, ka režisors kaut ko par viņu neatklāj, un tad es sapratu - tas ir viņa viedoklis, sajūtas un domas. Jā, uzvedību pārāda, bet mirkli, kurā kādam pateikt: "Es esmu pazaudējis ceļu!" vai "Tā ir mana izvēle!" vai "Es nezinu, ko darīt!", nu tāda mirkļa nav.
Ir meitene - viņa, darudzene un menedžere, kura ir arī lezbiete, ir dīleris, kuru filmas laikā vienkārši gribās nošaut. Ir meitene, kura ir jauna un naiva, pat atgādina daudzas manas paziņas. (No offense) Ir tiešām ļoti manām ausīm tīkams skaņu celiņš. Par kuru varētu uzrakstīt atsevišķu rakstu.
Ir dažādākie varoņi, bet man trūkst vārdu, cilvēciska vājuma, kurš izpaužas "verbālajā caurejā".
Filmu skatīšos vēlreiz. Un par brīnumu, man šī ir filma, ko gribas skatīties vēlreiz, sajūta, ka atklāšu ko jaunu.
Secinājums - es iespējams rakstu diezgan haotiski, bet tādu iespaidu uz mani radīja filma, teiksim, ka tas ir speciāli.
Ja Tev ir reālistiska dzīves uztvere, saproti, kaut ko mākslās (vienalga - mūzika, glezniecība, keramika utt.), skaties! Tev droši vien nepatiks.
Bet visi tie, kas mīl elektronisko deju mūziku, BET, nevis riktīgo komerciju, gaidu jūsu vērtējumu!

Paldies! Tas šodienai viss.
Ā, eksāmenu nokārtoju uz labi - (7).

Listen to Berlin Calling Album

Comment Stream