Jen tak se vás nepustím!!!

Bonne yournée! Mon nom est Fabio Sec, ale můžéte mi ršíkat pouze suchý zip. Pokud to nevíte tak pocházím ze Švýcárska. Jsem už grand-père narodil jsem se totiž v roce 1948. Vynalezl mě ingénieur Georges de Mestral. Zažil jsem toho opravdu hodně. Když mě papa Georges chtěl nechat patentovat, tak jsem se zamiloval do tuze krásné italky.

Byla to úplná catamount! Byla to, jak se ršíká tady u vás vééélká laška. Jmenovala se Diesel. Nikdy v životě jsem hezčí sukňu neviděl. Bohužel mě naprošto prehlížela. Ale jak se ršíká já měl fištron a byl jsem kujon. Prostě jsem byl všemi mastmi mazaný. Rozhodl jsem se, že tomu zatnu tipec a přilepil se na ni.

Ta koukala! Nemohla mě dostat dolů. Tak mě můj mesdames et messieurs Georges dobře vymyslel! Najednou ta jupes folles skočila do vody. Já se tak bál! Co když se utopím? A co teprve když se utopí ona? Myslela si, že je po mně. Kdepak já se jí držel zuby nehty.

Ten její výraz, co následoval po mém oznámení, že držím i pod vodou si budu pamatovat navždy. Ale to její vnucování. "Nikoho tak neuvěřitelného jsem ještě neviděla!" nebo "Nechtěl bys se mnou jít třeba do parku?" Anebo "Podívej, připravila jsem tvůj oblíbený Švýcarský pálený krém! Je jako od maminky!" Nikdy jsem jí to, že mě chtěla chládnokrévně zavrášdit neodpustil.

Někteší lidé ršíkají, že jsem neušitéčny. Ále já je teď přesvédčim o opáku! Kdyš si malé děcko neumí zavázat káničky, tak dostane jaké boty? Ha! Se suchým zipem! A kdo byl pšítomen při prográmu Apollo? Ňáký obyčéjny zip? Ha! Přeci já! A čo,by si beze mne počály švadlenky? Hmmm?

Takže čo? Už jste přesvědčeni o mé důležitosti? Nepoužívá vůbec někdo v této době suchý zip?!

Comment Stream

3 years ago
0

Très bien. Grand article!

3 years ago
0

nice

3 years ago
0

úžasné, perfekto, grandioso

3 years ago
0

Souhlasím!!! Moc se mi článek líbil-PERFEKTO

3 years ago
0

Hezký a vtipný :D Bonne