Co by dělal pračlověk s vynálezem začínající na písmeno M

Ahoj,

jmenuji se Míša a vybrala jsem si jako vynález mobil. Takže podle mě kdyby takový pračlověk našel mobil, tak by to vypadalo takhle:

Můj pračlověk by si začal prohlížet mobil. Jelikož ale neví, ani kde se mačká tlačítko, aby se mobil rozsvítil, tak nic nezjistí. K jeho štěstí mu zachvíli zavolá neznámé číslo. Bohužel toho se pračlověk lekne, jelikož nikdy neslyšel takový divný zvuk. Po chvilce volající zavěsí a pračlověk se vrátí k mobilu. Zachvíli konečně najde tlačítko a mobil se rozsvítí. Pračlověk začne zuřivě mačkat do mobilu až se otevře hudba a začne hrát. Chvíli se bojí, ale po chvíli se mu to začne líbit a také začne tančit. Až ho to přestane bavit, tak dál prohledává mobil. K jeho náhodě je hned vedle fotoaparát. Pračlověk fotoaparát otevře a uvidí sám sebe. Víte ale co to je, když se takový pračlověk poprvé vidí jak vypadá? Nejdříve se samozřejmě lekne, ale po chvilce zjistí, že je to on sám. A pak když zjistí, že se může dokonce vyfotit, tak i on sám žasne. Rád a dále se začne učit co s mobilem dělat. Po tvrdé práci, doufám, že by se můj pračlověk naučit pracovat s mobilem.

Postupem času se mu to asi povede a je pro něj mobil samozřejmostí jako pro nás. Doufám, že vám můj tackk líbil a případné vítky i pochvaly můžete psát dolů do komentářů.

                                                                                                                                               KONEC