Feedback na Podnikání z Pláže od Stanislavy Mrázkové

S přítelkyni jsme zpět v Londýně, nedá mi to, a tak se s vámi chci podělit o svůj zážitek z naprosto nezapomenutelného mítingu Podnikání z Pláže, který pro nás zorganizovala Stanislava Mrázková se svým partnerem Jiřím Stiborem.

Na tento míting jsem se dostal skrze svojí přítelkyni Růženu Nekudovou, která kurz Podnikání z Pláže absolvovala.

Jen ve zkratce: Díky tomuto kurzu byla schopna pochopit, tajemství online marketingu, byla si schopna vytvořit své osobní webové stránky a byla vedená krok za krokem, jak psát knihy v elektronické podobě. To vše za pouhé tři měsíce. Díky Stáni moje přitelkyně byla schopna vytvořit kompletně projekt: Nekopíruj Kopie, Jsi Originál více na: www.ruzenanekudova.cz

Zpět tedy k mítingu, který jsem absolvoval v sobotu 30.5.2015.

Psychologií a marketingem se zabývam už z doby, kdy jsem byl náctiletý.

Přiznám se tak trochu, že jsem i perfekcionista a držím se i myšlenky, že detaily dělájí celek.

Osobně jsem si nedělal žádná očekávání.

Celý kurz se nesl v naprosto uvolněné a pozitivní náladě. Na přivítání, každý z nás obdržel mladý kokos. Musím říct, že tento nápad naprosto “žeru”, je to vkusné chutné a výstižné. Počet zůčastněných asi okolo 50 mi naprosto vyhovoval, člověk má výbornou možnost poznat kohokoliv z účastněných. Díky tomuto počtu jsme byli schopni sedět v kruhu, což je více osobnější, než v řadách, jak je tomu u klasických mítingů.

Popravdě jsem nezažil moment, kdy bych se alespoň z části nudil. Přednášková část mě naprosto oslovila a ještě více utvrdila v mých postojích a názorech. Do toho mě namotivovala ještě více jako jsem byl doposud. Přednáška pro mě byla maximálně “výživná”, velice oceňuji kombinaci příběhů, workshopu, výměny zkušeností a klíčových informací pro online marketing/byznis, za nichž by podnikatelé zaplatili i desetitisíce.

Konkrétně zde prědnášeli:

Stanislava Mrázková - Autorka projeku www.podnikanizplaze.cz

www.stanislavamrazkova.cz

Martin Kalina - Marketing guru

www.martinkalina.cz

Mário Roženský - Affiliate marketing specialista

www.mariorozensky.cz

Jiří Mazur - úspěšný sériový podnikatel a specialista na investování do akcií

www.jirimazur.cz

Jedná z mých osobních strategií v podnikání je, dávat v čemkoliv mým zákaznikům/uživatelům přidanou hodnotu, nic to téměř nestojí a výsledek mnohonásobmě tuto investici převyší.

Během tohoto mítingu a následné párty mi to Stáňa a Jirka předvedli na vlastní kůži.

Mladý kokos na uvítanou, výborný přátelský přístup ke všem zůčastněným, prémiový výběr jídla a pití, které bylo dostupné všem po celý večer a ten servis od Jirky.. Carpaccio až před nos. :D Sranda musí být i kdyby na chleba nebylo, v době, kdy došlo první plato Carpaccia, jsem si dělal srandu a řekl Jirkovi, že až donesou kuchaři druhé plato, tak ať mi ho potom “hodí” na stůl. Jirka mě překvapil a opravdu mi ho donesl. Toto je z dalších přidaných hodnot, tato situace mě naprosto pobavila, díky Jirkovi a tím jak byl “free” jsem si uvědomil, jak náramě si celou akci užívám, což se celý večer na záklaďe komunikace se všemi jen stupňovalo.

Po osobním poznání Alexandra Fryče musím říct, že jste s Jiřím Stiborem super tým a hodně vám také držím palce ve vašem podnikáni www.akusticka-pena.cz

Celkově bych tento můj osobní “feedback” uzavřel slovy, že si všeho velice vážím, míting a to, že jsem vás všechny osobně poznal mě nabil neuvěřitelnou energií.

My, co jsme měli čest se pobavit osobnně, víme o čem mluvíme, když se bavíme o tom, co je nám blízké a jaká energie z toho následně plyne.

Těším se znovu na setkání,

Vladimír Janský (na pravé straně)

Comment Stream