סרוגים

"סדרת טלוויזיה טובה"

סרוגים

סרוגים הוא דרמת טלוויזיה ישראלית.

זה מנוהל על ידי אליעזר שפירו.

דרמת הטלוויזיה מספרת את סיפורו על חייהם של חמישה אנשים רווקים דתיים לאומיים שגרים בירושלים.

יש 3 עונות סרוגות.

הייתי מסוגל לצפות בכל ה3 מהם על amazon.com - אם יש לך amazon prime

אתה יכול לצפות בו בחינם.

זה סדרה כל כך טובה לצפות - אהבתי לראות אותו.

סדרת הטלוויזיה שנמצאה בYes טלוויזיה 2008-2012.

הפרק הראשון היה על 23 יוני 2008

והפרק האחרון היהבינואר 29, 2012

יעל שרוני משחקת את התפקיד של יפעה.

טלי שרון משחקת את התפקיד של הודיה

אוהד קנולר משחק את התפקיד של נתי

עמוס תמם משחק את התפקיד של אמיר

שרון פאוסטר משחקת את התפקיד של רעות

סיכום קצר על סרוג:

יפעת והודיה לחיות ביחד - הם גרים בדירה יחד

יפעת והודיה הן חברות טובות מאוד. הן מדברות על הכל ביחד. יפעת היא יותר דתית מהודיה. למעשה, הודיה היא לא דתית יותר, אבל אביה הוא רב והוא לא יודע שהיא כבר לא דתית.

סרוגים מתחילים עם יפעת והודיה בדירה שלהם. יפעת אז הולכת על תאריך. היא הולכת לדייט עם בחורים רבים והיא פוגשת את נתי שמה, שהיא נזכרת לפני שנים נפגשו ( אבל הוא לא זוכר ). נתי הוא רופא. יפעת מתחילה יש רגשות כלפיו במהירות. לדבריה, מקבלרופא הוא טוב יותר מאשר טייס. מהו אותו עם נשיםורופאים? נתי לא נראה נמשך אליה. וזה עצוב. אבל אם להיות כנה, אני באמת לא אוהב אותו. הוא עצלן. הוא גונח הרבה. הוא נותן לי כאב ראש, כי הוא אף פעם לא יכול להחליט על מה שהוא רוצה לעשות,שבחורה שהוא אוהב ... והוא מבקר בדירה של יפעת והודיה בכל פעם שהוא רעב או צריך לעשות כביסה. אני לא מכבד אותו.

נתי גרה עם אמיר בדירה. אמיר מצד שני ( מנתי ) הוא מתוק. הוא כל כך נחמד כל הזמן ... ולפעמים הוא נחמד מדי ... ולפעמים הוא מחייך יותר מדי גם. אמיר מלמד בישיבה שהיא בנות ללכת וללמוד

בעונה אחת הוא יש רגשות לרעות ( חבר של יפעת והודיה - אבל היא לא גרה איתם ) ולאחר מכן בעונה 2 הוא יש רגשות ליפעת - מי היא טבח מדהים להפליא - כאשר יש להם ארוחת ערב ביחד שבת בכל יום שישי כולם לא יכול לחכות כדי לאכול את האוכל שלה - הם אומרים את האוכל שלה הוא מדהים, אני תמיד רעב כשהם אוכלים. אמיר אז מתחתן יפעת.

רעות היא אישה עסקים. יש להעמדה גבוהה בעסקים. בעוד הודיה עדיין לוקחת כמה שיעורים בבית ספר ועבודות בבית קפה.

סרוגים הוא תכנית טלוויזיה נפלאה. אני ממליץ לכל מי שנהנה מדרמה ללכת ולצפות בו. סרוגים הוא כמו החברים הישראלייה. זה תכנית אמיתית המציגה את המאבקים של מציאת אדם אחר כדי לחלוק את חייך. אני צחקתי. בכיתי. אני מחייך ויש לי עצוב. מראה נפלא.

Comment Stream