Já a knihovna

Napište, co o ní víte, zda jste v nějaké knihovně již byli, druhy knihoven, jak jsou knížky řazené, co se vám na knihovnách líbí/nelíbí, můžete zhodnotit, jak se vám líbí knihovna ve Staňkově, co byste změnili, knihovny online atd...

Comment Stream

View Older Posts
2 years ago
0

Do knihovny nechodím, ale pár věcí o ní vím. Do knihovny si můžete jít půjčit knihy, jít na internet, nebo si jen číst. Knihy se řadí podle abecedy, podle autora, nebo podle žánru: detektivky, dobrodružné... Myslím, že knihovny můžou být školní, městské a ještě další, ale vím jen tyhle dvě. V knihovně se mi líbí ten klid, že vás nikdo neruší a taky to ticho.

2 years ago
0

Já a knihovna... O knihovně vím asi jen to že se tam dají pučit knihy.Do knihovny chodím vždycky když někam jedu tak abych měla co číst na cestě. Knihy jsou řazené pro malé, větší a dospělé. Na knihovně se mi líbí že nemusím dávat peníze za novou knihu, ale že si ji jen půjčím a zase vrátím.

2 years ago
0

Knihovna je místo, kam si lidi jdou vypůjčit knihy na čtení a vzdělání. Knihy jsou řazené podle druhu a potom podle abecedy. Do knihovny stále chodím, ale už ne tak často. Na knihovnách se mi líbí jak je tam to ticho a nikdo vás neruší.

2 years ago
0

V knihovně je plno knih.Do knihovny si chodíme půjčovat knihy.V knihovně si můžeme sednout a knihu si třeba přečíst.Do knihovny chodí plno lidí.Já jsem byla zatím jenom v té naší knihovně.Jsem ráda že nemusím si kupovat knihy a mohu si je vypůjčit.Knihovna je naučné místo.V knihovně už jsem dlouho nebyla.

2 years ago
0

Knihovna je místo kam si lidé chodí pujčovat knihy nebo encyklopedie.Do knihovny jsem chodila asi dva roky a pak mě to přestalo bavit, takže už tam necodím.Knihovny se dělí:univerzitní, vysokoškolské, školní, odborné, cpecializované, všdecké, veřejné, soukromé.Knihy v knihovnách se řadí do poliček podle autorů. Knihy jsou dále rozděleny na romány, detektivky, dětské knihy atd... N

2 years ago
0

Na knihovnách se mi líbí to že je tam ticho nikdo tam nekřičí.Mohu si knihu v klidu prohlídnout.Knihovna ve Staňkově se mi líbí, paní knihovnice nám poradí jakoá kniha je dobrá.Na knihovnách bych nic neměnila.Online knihovny jsou také fajn nemusím si knihu půjčovat a třeba za dva měsíce ji vrátit, prostě čtu a až ji dočtu tak si vyberu zase jinou.

2 years ago
0

Já jsem byl jen v pár knihovnách a jedna z nich byla Staňkovská kde byly seřazeny knihy podle toho kdo je napsal.Sám jsem si několik knížek z knihovny půjčil.Nejčastěji jsem si půjčoval od Thomase Breziny,který psal knihy jako Klub Tygrů a Klub Záhad.Tyto knížky jsem velmi rád četl.Knihovna je pro mě místo kam moc často nechodím,spíš skoro vůbec.V knihovnách je při čtení ticho a to se mi asi na nich nejvíce líbí.Jediné co mi tak trochu vadí je,že se knížky musí vracet do měsíce zpět,protože když si někdo vezme knížku,která má přez 250 stran tak je to docela obtížné to zvládnout když do toho má školu a své koníčky.Staňkovská knihovna se mi zdá,že má dost knížek,aby si v ní každý našel tu svou,která ho bude bavit.Doufám,že se do knihoven budou dodávat další a další knihy,která v nás probudí pravé čtenáře!

2 years ago
0

Dnes jsem se byl přihlásit v knihovně. Paní knihovnice mi dala přihlášku, kterou jsem vyplnil a zaplatil poplatek. Pak se mě zeptala jaké knížky rád čtu. Řekl jsem, že rád čtu fantasy a akční knihy. Šli jsme spolu do místnosti plné knih a ona mi vysvětlila, kde najdu knihy, které by mě zajímali. Půjčil jsem si dvě knihy. Překvapilo mě, že si mohu půjčit i časopis o fotbale. Paní knihovnice mi také řekla, že se mohu připojit na wifi a při tom si mohu prohlížet různé časopisy a knihy, které si mohu příště půjčit. Paní knihovnice byla velmi hodná a dobře mi poradila. Těším se na další návštěvu knihovny.😊

2 years ago
0

Knihovna je klidné místo kam si lidé chodí půjčovat knihy nebo encyklopedie. Knihovny se dělí:univerzitní, vysokoškolské, školní, odborné, specializované, veřejné, soukromé.Knihy se v knihovnách řadí podle autorů. Knihy jsou také rozdělovány na:Dětské,Sci-fi,Detektivky,Romány. Na knihovnách se mi líbí to,že je tam ticho a klid. Do knihovny do Staňkova nechodím,protože mám knihovničku doma,takže jí nemůžu zhodnotit.😜

2 years ago
0

Knihovna je prostor, kde si můžeme vypůjčit nějakou knihu, číst si a nebo jít na veřejný počítač. Do knihovny chodím. Dříve jsem tam chodila častěji, ale teď už méně, protože méně čtu. Knihovny mohou být například studentské nebo veřejné. Studentské jsou většinou umístěny v prostorách školy. Knihy jsou rozděleny na dětské, pro dospělé a naučné. V těchto odděleních jsou knihy dále rozděleny podle abecedy.