Jaro začínáJaro začíná budu sem vám dávat různé fotky a typy co na jaře poletí.

Jak vidíme na obrázcích letos na jaře bude v módě: svetříky ,  pastelové laky na nehty , boty na podpadku a přirozené líčení ....určitě také sáčka a volnější košile.

Výrazné barvy

Podle mě není jaro bez nějaké té veselé a výrazné jarní barvy. Žlutá, zelená, různé bláznivé barevné kombinace – pokud se ti to líbí, proč nebýt barevná? Občas je smutné, když se podíváš na ulici a vidíš, jak všichni nosí jen odstíny hnědé, šedé a černé a jaro je právě dobou, kdy by se to mělo změnit.

Proužky

Proužky se objevovaly snad u každé módní přehlídky. Nejvýraznější a i nejlépe podané mi přišly proužky a vzory Marca Jacobse, který nejen že vzal proužky, ale hodil je do takové klasiky jako je černá a bílá.

Kontrasty

Stejně jako proužky, hodně oblíbené jsou kontrastní barvy (již zmíněná kombinace černé a bílé) a různé ostré vzory, kombinace tmavé a světlé.

S nastupujícím jarem přichází na tělo i jarní únava. Naštěstí ale existuje mnoho způsobů, jak se jí vyhnout, nebo jí alespoň zcela nepodlehnout.

Ač se to může zdát neuvěřitelné, jarní únava vzniká už v zimě. Může za to jak snížení pohybových aktivit během nejchladnějšího období roku, tak i nevhodný jídelníček, který přes zimu jen málokdy obsahuje složky tolik pro lidské tělo potřebné – zeleninu a ovoce. Mezi další faktory, které se na vzniku jarní únavy mohou podepsat, jsou kouření a nadměrná konzumace alkoholu. Tomu se totiž v období zimy holduje nejen „na zahřátí“, ale velkou měrou se podílí i na bujarosti silvestrovských oslav. Jak se ale tedy jarní únavě vyhnout?

Sportujte : nejlepší jak se s jarní únavou vypořádat je sportovat ,protože při sportu se vyplavuje hormon štěstí (endorfin). A bonus k tomu když bude sportovat zpevňujete vlastně svalstvo. Ideální dlouhé procházky,běhání (samozřejmně podle počasí) plavání a všelijaké pohybové aktivity. Typ : můžete se také hýbat u uklízení svého pokoje ;) vím je to docela otravné , ale bude mít dvě věci najednou bude se hýbat a ještě k tomu si uklidíte pokoj .


Comment Stream