Kdo vlastně jsem?

Jmenuji se Týna. Mám hnědé vlasy. A také hnědé oči. Ráda poslouchám hudbu. Moje nejoblíbenější písnička je I'm wrong a All of me. Také jezdím ráda na koních. Mám jednoho psa vlastně fenku jmenuje se Jessinka. Mám jí strašně moc ráda. Také mě baví malovat. O volném času ráda chodím s kamarády do parku. V parku občas hrajeme stop zem. To je naše oblíbená hra v parku. Taky jsem skoro každý den na notebooku. Kdo by nebyl. Na notebooku pořád chodím na Facebook a také mě baví hrát The Sims. To je hra na Pc. Na žádné sporty nechodím, teď už ne. Dříve jsem chodila na tanečky, ale to mi bylo nějakých osm let. No a pak mě napadlo že bych chodila na Zumbu. Na tu jsem chodila jen rok, protože mě to tam nebavilo. Ale teď bych na ní zase znova chodila. Moje oblíbená barva je... No to ani nevím. Já mám tolik oblíbených barev. No, ale asi moje nejoblíbenější barva je tyrkysová, ale jinak mám ráda taky červenou, černou, růžovou, modrou no prostě všechny. Moje nejoblíbenější jídlo jsou kari kuřecí placičky. Ve škole je můj nejoblíbenější předmět matika. Moje nejlepší kamarádky jsou Kája, Eliška i Anička. No s Aničkou moc nechodím ven, protože furt chodí ke koním. Ale s Kájou a Eliškou jo. Třeba včera jsme si v parku přivázali houpačky k sobě a houpali jsme se. To byla strašná sranda. Mám jednoho sorozence. Bráchu, jmenuje se Marek. Je starší. To je pro mě strašná nevíhoda. Někdy se i pohádáme, ale mám ho strašně ráda.

Máte taky nějakého sorozence nebo domácího mazlíčka???

Comment Stream

3 years ago
0

Máš to moc hezky napsané, ale já bych to trošku zkrátila,aby si to lidi přečetli až do konce.

3 years ago
0

Mám bráchu který mě štve a mazlíčků mám hodně. Mám hodně ráda svého kralíka Alexe a fenu plemene shiba inu která jse jmenuje Aida. A taky mám doma kočku Týnu která vypadá jako tygr.

3 years ago
0

mám dvě ségry jedný je 20 druhý 6 mam dva psi Nixe a georgu georga je Šeltie a Nix jorkšír jezdím 3tím rokem na koni :3333

3 years ago
0

mám jednoho 9. letýho bratra. Mám 1 psa plemeno havaňský psík.