הכל על יעל נעים
בריטני פלק

יעל נעים היא מוזיקאי כישרונית מאוד

יש לה קול יפה וגם מנגנת בגיטרה ויוקולילי

היא כותבת ומתעדת את כל השירים שלה עם מתופף דויד דונאטיין.

יעל נולדה בפריז, צרפת ממשפחה של יהודים ספרדיים

כשהיא הייתה בת ארבע שנים, משפחתה עברו לרמת השרון קרוב לתל אביב והיא גדלה שם

כי היא גרה בישראל היא הייתה צריכה ללכת לצבא,אבל בגלל הכשרון שלה למוסיקה, היא התגייסה לצבא כמו מוסי ונעמי בבלוז החופש גדול  

, היא שירתה בצבא ההגנה לישראל כסולנית בתזמורת חיל האוויר הישראלית

כך היא החלה את קריירת השירה שלה והיא התחילה לכתוב מוסיקה בזמנה בשירות.

אחרי הצבא, היא נסעה ללוס אנג'לס כדי להקליט את אלבומה

זה נקרא, "ברחם של אדם" ב2001 על החיים שלה.

In A Man's Womb

(You Dissapear) "שיר אחד באלבום, "אתה נעלמים"

(Harrison's Flowers) "הפך אותו לסרט בשם "הפרחים של הריסון

זה לא היה סרט גדול, אבל הוא קיבל את שמו בחוץ

"אחרי זה היא פגשה את דויד דונאטיין ועשה אלבומה השני יחד בשם "יעל נעים

!הם הקליטו את כל השירים בדירתה הקטנה בפריז

.זה היה באוקטובר 2007, והשירים היו בצרפתית, בעברית ובאנגלית

.זה היה שילוב של פולק וג'אז והפך לפופולרי מאוד

הופיע בפרסומת,"New Soul" השיר הפופולרי ביותר

for the Apple Macbook Air Laptop

השיר היה הרים יד על ידי סטיב ג'ובס

כל כך מפורסם, כולם שמעו את השיר שלה APPLE כי

" Billboard Hot 100 Songs" השיר היה על

!היא הפכה לאמנית סולו ישראלי הראשון שעושה את זה לעשרת האלבומים העליונים

׳׳House Bunny" and "Wild Target" השיר לאחר מכן הופיע בסרטים מפורסמים כמו

׳׳Greys Anatomy" and The Simpsons" הייתה לה גם המוזיקה שלה ב

היא נערצת מאוד על ידי מוסיקאי נשים בכל רחבי העולם

!והיא השראה ישראלית

הכל על יעל נעים

יעל נעים היא מוזיקאית כישרונית מאוד. היא הטביעה את חותמה לאורך זמן בעולם המוזיקה לאנשים בישראל, כמו גם העם אמריקאי.

היא התחילה לנגן מוסיקה בגיל צעיר מאוד. היא בקושי יכולה לדבר! המכשיר הראשון שלה שהיא למדה היה הפסנתר. מאוחר יותר היא למדה לנגן בגיטרה ויוקולילי. יש לה קול שירה יפה מאוד מההתחלה.

היא כותבת ומתעדת את כל השירים שלה עם חבר טוב שלה, מתופף דויד דונאטיין. הם נפגשו כשהיא הייתה צעירה.

יעל נולד בפריז, צרפת ממשפחה של יהודים ספרדיים. הם לא היו דתיים מאוד, אבל אכפת מורשתם היהודית. היה לי יעל חוויה ייחודית שגדלה בפריז. היא גרה שם רק לזמן קצר, אך חוזרת לעתים קרובות לבקר כי היא אוהבת את האנשים, התרבות והעיר.

כשהיא הייתה בת ארבע שנים, עברה משפחתה לרמת השרון, סמכו לתל אביב, והיא גדלה שם. הייתה לה ילדות נהדרת שם. הוריה היא ישראליות, אז הם הראו לה איך יגדלו כאמיתי בישראל. היא אהבה את החיים שלה בישראל, אבל ידעה שהיא רוצה לעשות יותר מאשר לגור שם כשהיא הייתה מבוגרת.

כי היא חיה וגדלה בישראל, היא חייבת להתגייס לצבא. היא הייתה מאוד מוכשרת במוסיקה כי אז היא הצטרפה ללהקה הצבאית בדיוק כמו נעמי והמוסים עשו בבלוז החופש גדול.היא הייתה מסוגלת להשתמש בכשרון שלה לשרת את המדינה שלה, אבל לא הייתה לי לסכן את חייה כדי לעשות את זה. היא ניגנה בגיטרה ופסנתר וגם שרה כי יש לה קול יפה.

היא שירתה בצבא כסולנית בתזמורת חיל האוויר הישראלי, שהיה התואר שלה. היא התיידדה מדהימה שם והייתה לי חוויה נהדרת. להיות בתזמורת גרם לה באמת להתאהב במוסיקה והיא רצתה להפוך אותו לקריירה. היא החלה את קריירת השירה שלה והיא החלה לכתוב מוסיקה בזמן השירות. כל רגע פנוי שהיה לה היה לכתוב שירים או סתם לשחק עם צלילים שונים. זה הפך להיות שקע והטיפול שלה ולקח את הכאב מלראות חברים נפצעו כל כך הרבה בצבא.

אחרי הצבא, היא נסעה ללוס אנג'לס כדי להקליט את האלבום. היא מעולם לא חיה בארצות הברית וזה היה זמן חדש ומרגש עבורה. היא אוהבת את אור השמש ומזג האוויר, ובאמת התחילה למצוא את עצמה מבחינה מוזיקלית.

בשנת 2001, היא הוציאה את אלבומה הראשון. היא נקראה "ברחם של אדם." היא הייתה מאוד מאוד גאה בזה ושמח סוף סוף עשה משהו משלה.האלבום היה על החיים שלה ואת המאבקים שהיא מרגישה שגדלה. הוא אדם שמח, אבל לכולם יש מאבקים וזמנים קשים שלו. האלבום הזה היה כמו יומנה. שיר אחד באלבום, שנקרא "אתה תיעלם" הפך אותו לסרט הוליוודי קטן בשם "הפרחים של הריסון." זה היה הישג גדול מאוד ליעל.הסרט היה קטן ולא מאוד ידוע, אבל רק על ידי בעלה שיר בסרט זה עזר לקבל את שמה לעולם. זה היה ממש בתחילת הקריירה שלה מוצלחת.

מאוחר יותר, יעל ודוד עשו אלבום שני ביחד וזה נקרא "יעל נעים," זו הייתה עבודה נוספת של מוסיקה שהיא הייתה מאוד גאה והם בילו הרבה זמן להקליט אותו. לא היה לה הרבה כסף עדיין, אז הם הקליטו את האלבום כולו בדירתה בפריז. היא חזרתי לשם אחרי שפורסמה באלבום הראשון שלה. היא אהבה את העיר. היא אמרה שיש לו דמיון רב ללוס אנג'לס.האלבום יצא באוקטובר 2007, והיא הייתה אלבום מאוד ייחודי. היו גם שירים באנגלית לא רק, אבל צרפתית ובעברית.האלבום היה גם ייחודי משום שהוא היה שילוב של ז'אנרים שונים. זה היה שילוב של מוסיקה עממית וג'אז. האלבום הזה, כי מאוד פופולרי.

יעל נעים באמת ידע שהיא מקבלת מפורסמת כאשר השיר שלה, "New Soul" הופיע במסחר MACBOOK AIR Apple.

השיר נבחר על ידי יד עבודות סטיב. זה היה גדולה מאוד מאוד עסקה. APPLE בוחר רק מוסיקה שהיא ממש ממש טוב לשימוש בפרסומות שלהם. בגלל הקריירה שלה זה המריאה.

לאחר המסחרי, השיר של יעל, "New Soul", היה לא רק על על iTunes 100 שירים העליונים, אבל זה עשה את "רשימת שלטי חוצות Top 100," בעולם. היא הייתה בדרכה לקריירה מוצלחת מאוד בגיל כל כך צעיר. APPLE באמת יש לה התחיל.

היא עושה היסטוריה. היא הפכה לאמן סולו הישראלי הראשון שעושה עשרה אלבומים העליונים זה!והאישה הראשונה שעשתה זאת. זה הישג גדול באמת.

זה היה רק ההתחלה של הקריירה שלה מוצלחת. "New Soul", הפך ענק. זה גרם לו לסרטים רבים, שתיים מ" בית השפנפנות ", המפורסמת ביותר הוא שבעצם צולמה כאן באוניברסיטת דרום קליפורניה וגם," Wild Target ", שהייתה סרט מאוד פופולרי גם כן.

בנוסף לסרטים, השיר גם להציב רבות תוכניות טלוויזיה פופולריות.המופעים המפורסמים ביותר שהיה שבאנחנו "האנטומיה של גריי" ו- "המשפחה סימפסון". היא הייתה כל כך מרוצה מקריירה שלה ונהנתה לראות את ההצלחה שלה לגדול.

אחרי זה, היא הוציאה את אלבומה השלישי בחודש נובמבר של שנת 2007. היא נקראה "הולכת לנהר." זה הפך להיות פופולרי, אבל לא פופולרי כמו "New Soul". היא עדיין הייתה מאוד מוצלחת.

היא אישה מדהימה והשיגה דברים גדולים בחיים שלה. היא נערצת ומוצלחת ביותר. היא גיבור ישראלי ואני אוהבת את המוזיקה שלה!Comment Stream