KOUČ PATRIK ŠLECHTA

průvodce osobním rozvojem a sebepoznáním, na cestě za Vaším spokojeným životem

kouč, Vaše profesionální podpora

V životě nás lidí se střídají různá období. Naše cesta může být docela lehká, a jindy naopak velice náročná. Jednou šplháme plni energie po vrcholcích hor prozářených oranžovým sluncem, stoupáme s jistotou po kamenitých pláních, a jindy procházíme údolím plným husté mlhy, brodíme se chladným blátem a na kost promočení hledáme, kde se ukrýt před deštěm, co neoblomně sílí...

Věřím, že jste již sami zvládli mnohé výšiny i s vynaložením potřebné energie, která k tomu byla zapotřebí. Také jste myslím prošli mnoha mlhavými údolími a cesta od Vás vyžadovala výdrž, trpělivost a pohled upřený v před.

Jako kouč pomáhám lidem, kteří toho již sami dost dokázali, chtějí efektivněji pokračovat dál, pouští se do něčeho náročného nebo zcela nového. Lidem, kteří mají zájem více poznat sami sebe, otevřít nové obzory, pokročit v životě opět o kus dál, uvědomit si, na čem jim opravdu záleží, položit si těžké otázky a hledat na ně svou vlastní jedinečnou odpověď. Lidem, kteří se chtějí svobodně rozhodnout, co udělat, začít a co nastal čas opustit. Pracuji s lidmi, kteří berou svůj život do vlastních rukou, sami volí směr a cíle, které rezonují s jejich vnitřním přesvědčením. S lidmi, kteří žijí svůj vlastní život tak, aby s ním nakonec mohli být opravdu spokojeni.

Jak to máte Vy? V jaké oblasti Vašeho života toužíte být spokojenější a plněji si svůj život vychutnat? Jak by to vypadalo, kdybyste byl(a) spokojenější? Jaké by to mohlo být? Co by Vám to umožnilo? Dovedete si to představit?

Co když je to od Vás jen na dosah ruky?

S úctou, Patrik Šlechta

kam a kudy spolu půjdeme?

Více informací viz: patrik-slechta.cz, mujmentor.cz a koucink-osobni-rozvoj.patrik-slechta.cz

[Klíčová slova: kouč, koučink, koučing, coach, coaching, psychologické koučování, osobní rozvoj, online koučování, telefonické koučování, poradenství, životní koučink, kariérní koučování, podpora v náročných obdobích života, empatická podpora, rozvoj vlastního potenciálu, životní spokojenost, spokojený život, work life balance, harmonie v životě, WLB, Praha, Nymburk, Lysá nad Labem]

Napište mi...