KOUČINK ~ KOUČOVÁNÍ

osobní rozvoj, sebepoznání a profesionální podpora

podpora osobního rozvoje pro ty, kdo chtějí svůj život žít naplno...

Pojďte se s koučem zastavit ze všeho spěchu, povinností, práce a věnovat se chvíli sám/sama sobě. Můžete se těšit na intenzivní setkání a rozhovor s člověkem, který bude v tu chvíli k dispozici jen Vám. Na společných setkání budete rozhodovat Vy, čím se budeme zabývat, co budeme dělat a co je pro Vás důležité a užitečné.

Koučování poskytuji jako profesionální, přesto velice lidské setkání člověka s člověkem, které otevírá možnost se vydat na dobrodružnou výpravu krajinou Vašeho života. Ve společném rozhovoru se budeme klidně procházet a budete mít po cestě příležitost ocenit to, co se Vám daří, ujasnit si své priority, poznávat nové možnosti, dovolit si experimentovat s myšlenkami, rozhodovat se, plánovat a dosahovat pozitivních změn, které chce ve svém životě uskutečnit.

dovedete si to představit?

Více informací viz: patrik-slechta.cz, mujmentor.cz, kouc.patrik-slechta.cz a koucink-osobni-rozvoj.patrik-slechta.cz

[Klíčová slova: kouč, koučink, koučing, coach, coaching, psychologické koučování, osobní rozvoj, online koučování, telefonické koučování, poradenství, životní koučink, kariérní koučování, podpora v náročných obdobích života, empatická podpora, rozvoj vlastního potenciálu, životní spokojenost, spokojený život, work life balance, harmonie v životě, WLB, Praha, Nymburk, Lysá nad Labem]

Napište mi...