Konichiwa!!!

Moje jméno je Markéta. Jsem šílená nekomaniačka , ale žádnou kočku nemám....  Ráda dělám Loom Bands náramky. Moje oblíbená zvířata jsou = kočky, vlci, pavouci, netopýři, lišky a spousta dalších.Dívám se na anime jako je Bleach, Fairy tail nebo Soul eater. Pokud se díváte na anime napište na jaké do komentářů.

Je to neuvěřitelné, ale chodím na sbor. Ještě jsem nebyla na žádném koncertu a vůbec mi to nevadí. Baví mě hrát The Sims.

Byla jsem v pevnosti Boyard, bylo to super , i když jsme nevyhráli. Náš tým se jmenoval Assasíni, ale nepodařilo se nám splnit úplně všechny úkoly. Moc jsme si to užili.

Nemám žádné sourozence. Většinu lidí fascinuje/pohoršuje/udivuje/nikdy by to nechtěli zažít, že můj bratranec se narodil doma a potom se ptají jestli ve vaně..... Ne nerad se koupe. Když už jsme u té rodiny, můj praděda se jmenuje Miška a jeho nejoblíbenější činnost je stěhování nábytku a přendávání věcí. Potom moje babička nemůže nic najít.

Seznam mých nejméně oblíbených věcí

1. Karel Gott

2. Ewa Farna

3. Růžová barva

4. Nikoleta Gilbertová

5. Dechovka

6. Omamori Himari a Rosario + Vampire ( je to skoro stejné)

Nemám ráda víc věcí, ale nemůžu je sem napsat, protože by to vyšlo asi na 60 stránek. Jestli chcete, můžete taky napsat šestibodový seznam věcí, co nemáte rádi.

Takže tohle by asi mělo být všechno, a proto děkuji, že jste dočetli až sem a nashle.

Comment Stream

3 years ago
0

Já např. sleduji Naruto Shippuden-už to mám dokoukaný a čekám každý týden na nový díl.

3 years ago
0

Ahoj já jsem ze školy z Nýřan.Chtěla bych se zeptat co to znamená nekomaniačka.

3 years ago
0

Ahoj já jsem ze školy z Nýřan.Moc se mi tvůj :
Nekomaniačka je japonsky kočko-maniačka :)

3 years ago
0

Jenda z N.: Na Naruta jsem se dřív taky dívala ( hlavně na ty díly s Akatsuki) , ale od souboje Itachi vs Sasuke šel děj rapidně dolů a tak se radši dívám na jiné anime. Jaká je tvoje nejoblíbenější postava z Naruta? Jámám nejradši Akatsuki (nemůžu se rozhodnout, kdo je z nich nejlepší).

3 years ago
0

Mluvíš druh