Makoto - szkoła języka japońskiego w Krakowie
Kursy wakacyjne

Serdecznie zapraszam na wakacyjne, intensywne kursy języka japońskiego w miesiącach sierpniu i wrześniu. U nas w miłej, bezstresowej atmosferze nauczysz się przede wszystkim mówić po japońsku - doskonale wiem, jak wielu z Was tego brakuje. Koncentruję się na komunikacji, uczę metodą projektów, wykorzystuję gry i zabawy językowe - na zajęciach zawsze się dużo dzieje (przeczytaj o misji szkoły). Przyjdź na lekcję próbną i ... zostań już na zawsze :)

Uczymy w centrum Krakowa ...

Nasze kursy stacjonarne odbywają się w dogodnej lokalizacji, w ścisłym centrum Krakowa, na ul. Karmelickiej 55.

Jak uczę?

Zobacz video z krótką prezentacją misji szkoły

Nasza oferta

Prowadzimy kursy na różnym poziomie zaawansowania i o różnej specyfice:

- basic, 初級;

- pre-intermediate, 中級(下) (dla osób, które uczyły się przynajmniej 1 rok japońskiego) - odpowiada poziomowi N5 JLPT;

- intermediate, 中級 (dla osób uczących się przynajmniej 2 lata japońskiego) - odpowiada poziomowi N4 JLPT;

- pre-advanced, 中上級 (dla osób, które uczyły się najmniej 3 lata japońskiego) - odpowiada poziomowi N3 JLPT;

- advanced, 上級 (dla osób uczących się 4 lata lub więcej japońskiego lub osób po licencjacie na japonistyce, a chcących utrzymać kontakt z językiem) - odpowiada poziomom N2/N1 JLPT.

W niedalekiej przyszłości również kursy na poziomie superior 超級 (np. dla osób po rocznym lub kilkuletnim pobycie w Japonii, po magisterium na japonistyce, a chcącym zachować język) - prowadzone przez native speakera.

Uczymy z najnowszych podręczników

日本語学習者向きの教科書や文法説明書など

W Makoto nie zetkniesz się z książkami, podręcznikami sprzed 20 lat. Japanese for Busy People, Minna no Nihongo i inne ... cegły do nas nie mają wstępu :) Kursy prowadzone są głównie w oparciu o bardzo dobre podręczniki, wydane w Japonii w ostatniej dekadzie:

- JBridge for Beginners

- 「エリンが挑戦 日本語できます」

- New Approach Japanese

oraz wielu innych materiałów dydaktycznych.

Uczymy niebanalnie

#szkołajapońskiego #Makoto korzysta z nowoczesnych podręczników. Już nawet na bardzo podstawowym poziomie nauczysz się wypowiadać na różne tematy. Przygotowujemy również do egzaminu JLPT.

Uczę metodą projektów, prowokuję studentów do wypowiadania własnych poglądów, wykorzystuję gry i zabawy językowe, dbam o communication gap - lukę informacyjną pomiędzy kursantami ... bo tylko wtedy tak naprawdę uczysz się języka!

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie kurs językowy, na którym miałbyś do dyspozycji tylko ławkę, tablicę i kredę. Zanim Makoto zaistniała w przestrzeni miejskiej ... była już w sieci. Czy to poprzez prowadzonego przeze mnie już od roku bloga o języku japońskim - Piękno japońskiego, czy poprzez wiele materiałów udostępnianych moim studentom via Evernote, Pinterest i inne programy.

Nie inaczej jest i teraz. Dodatkowo wdrożyliśmy nowoczesną platformę e-learningową, na której standardowo odbywają się już wszystkie moje kursy (również indywidualne korepetycje online). Tam też w niedalekiej przyszłości zamieszczane będą ogólnodostępne kursy japońskiego, porady dotyczące gramatyki japońskiej.

Mamy kanał Youtube, na który wrzucać będziemy filmiki edukacyjne z poradami odnośnie języka japońskiego.

O wszystkim, co się dzieje w szkole Makoto informujemy na bieżąco poprzez:

- nasz fanpage na Facebooku

- konto na Twitterze

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o naszych kursach na stronie szkoły.

Lub od razu wypełnij formularz i zapisz się na kurs.

To jeszcze nie wszystko ...

Może kurs weekendowy, czy obóz wyjazdowy z japońskim? Szczegóły znajdziesz na naszej stronie firmowej.

Nie jesteś jeszcze zdecydowany? Zobacz jak uczę w praktyce - umów się na darmową lekcję próbną (tutaj szczegóły, a żeby się zapisać na lekcję próbną po prostu kliknij powyższy przycisk "Zapisz się na kurs japońskiego").

Zapraszamy!!!