נשים ומתנדבים זרים בצבא

הצבא הישראלי הוא חלק בלתי נפרד והכרחי של כל אזרח בישראל.הצבא הישראלי מורכב מכוחות הקרקע, כוחות האוויר, וחיל הים. בתוך תחומים אלה, יש עבודות רבות שקיימות ופתוחות לחיילים.הצבא מגייס גברים ונשים לתפקידים.הצבא הישראלי שימש ישראל תחת מלחמות ידועות רבות, כגון מלחמת העצמאות, מלחמת ההתשה, ולאחרונה, קצה מגן מבצע

נושא גדול של דיון הוא נשים בצבא. ישראל היא אחת המדינות היחידה בעולם שדורשת הגיוס של אזרחיה בצבא. כמו כן, אחת מהמדינות היחידה שדורשת נשים להתגייס כמו גם גברים.ביום מודרני, העבודה בין גברים לנשים אינן שונה מאוד.שדה הקרב הוא לא מאוכלס כמו עם נשים מאשר עם גברים, אבל זה כמעט השדה היחיד שהאוכלוסייה של גברים גדולה מאוכלוסיית נשים.

קלילא, חבר שלי שהתגייס לצבא כחייל מתנדב מאמריקה, היה העבודה של פיזיותרפיסט. היא אימנה את החיילים הקרביים, כך שהם יהיו בכושר גופני לשרת יחידה הספציפית שלהם. היא שמה לב שהיא מאומנת יותר גברים מאשר נשים. אם החיילים הקרביים זקוקים לכוח יותר פלג גוף עליון או יותר כוח גוף תחתון, היא תעזור נוטה לצרכים אלו.

יחידת הטיפול הפיסית בתוך הצבא היא קבוצה מאוד סלקטיבית של חיילים. זה דורש סיבולת והיכולת להכשיר ולממש קשה עם החיילים ביחידות חזקות יותר. יחד עם למידה ולומדים למבחן עברית, קלילא גם לאמן ולוודא הגוף שלה היה במצב טוב לאימונים וטיפול שהיא תעזור חיילים האחרים עם.

תהליך הקבלה לעבודה לצבא הוא ספציפי. קלילא לא בחרתי להיות פיזיותרפיסט, אבל ממש נהנה זמנה עושה את זה. ראשית, החייל חייב לציין איזה סוג של שדה הוא או היא רוצה להתנדב ל. לאחר מכן, הצבא יסתכל על ציוני מבחנים של החייל ורמת האינטליגנציה בחינוך שלהם. לאחר מכן, הם מסתכלים על המצב הרשומות הית ויחסי משפחתו של החייל. זה כל העניינים כאשר מחליטים שעבודה אחת יקבל.

לנשים, קשה יותר לקבל משימות קרביות, כי אתה חייב להיות של כוח שרירים וגוף בפרט, אשר בדרך כלל הוא הגיע רק על ידי חיילי גברים.

נקודת העניין בצבא נוספת היא ההבדל בין מתנדבים בינלאומיים וחיילים ישראליים, שקלילא מדברים על.התכנית שמקדמת בברכה את מתנדבי זרים היא חדשה יחסית, שהבדל גדול מאשר איך זה היה אמור להיות בעבר. התכנית נקראת 'מהאל והם חיילים בודדים שנדרשים לשרת כשנה וחצי בצבא, כמו קלילא עשה.

קלילא היה עצבני לפני שהוא הולך לצבא. היא לא ידעה מה זה יהיה כמו להיות והיא הייתה עצבנית מאוד. היא גדלה במנהטן ומתי בית ספר יהודי, בשם השל, כל החיים שלה. היא חיה בבועה.הרעיון המרכזי של הצגה זו הוא להראות כיצד חייל נשים זר הצליח לשגשג במקום שבו היא פעם הרגישה לבד.התוכניות זהות פעם שהגיעה לבסיס הצבאי, לעומת זאת, התהליך של קבלה לצבא הוא בהחלט קצת שונה.

בדיוק כמו היהודים כאומה, גברים ונשים הזרים וישראליים וכולם מתחברים יחד לאחד ככוח אחד נלחם על ישראל.

לאחר הזמן שקלילא היה בצבא, היא הבינה כמה אומה יכולה להתאחד יחד ויש להם משהו להילחם על. היא אהבה להיות בצבא אישה משום שהיא הייתה מסוגלת לראות את הצבא מנקודה מבט שונה מהמקובל. בנוסף, שזר עשה קלילא יותר מודע לסביבתה ומסוגל

אחת המטרות העיקריות של הצבא הישראלי, וחוץ מלהילחם ולשמור על הבטיחות לעם ישראל, הוא להנחיל את אהבה, הערצה וכבוד למדינה, אם החייל הוא גבר או אישה, אזרח או זר בישראל . בהחלט קלילא הרגיש את זה.

זה תמונה של בנות בצבא

Comment Stream