Moje koníčky :

Ráda lyžuji, bruslím ( zimní i in-line ), kreslím, chodím na procházky s naší Enny ( pejsek :P ) ale to hlavní se nachází níže :) .

Kytara :P

Na kytaru hraju už sedmým rokem, takže v roce 2014 absolvovat první stupeň, ale do druhého se nechystám, protože už budu jezdit do Brna do školy a to už bych nestíhala .

Je celkem těžkéé hrát na kytaru, pořád se to stupňuje , ale byl to jeden z mých snů takže už se nedá couvnout ;) . Správně bych měla cvičit 2 hodiny denně, ale to se jaksi nedaří :D , takže mě paní učitelka Zapletalová celkem často nadává, ale po těch letech už jsem se tak trochu otrkala .. :D . V hodinách se učím jen klasiku, ale doma se ráda přiučím nějaké písničky z aktuální doby .Některé jsou nahrané polopatě,takže to pochopí každý :D i já . Jednu z nich najdete níže ..

Hasička

Někdo tvrdí, že hasičina není sport, ale pokud to nezkusíte nikdy nepochopíte co to pro mě znamená. Když jsem byla malá, asi rok jsem chodila do hasičky, ale potom jsem na závodech spadla,a jelikož jsem byla malá a paličatá, přestala jsem tam chodit. Později, holky tam už chodili od mala, potřebovali na jeden den jednoho do týmu, a tak jsem souhlasila. A jak už asi víte,to dopadlo tak, že si mě tam nechali :D .

A teď máme super tým, skvělého trenéra, který se nechová jako trenér, teda ano ale, většina z nás ho řadí mezi nejlepší přátelé. Dřív jsme do hasičky chodili jen cvičit, ale poslední dobou tam slavíme narozeniny a hlavně většinou jednou týdně se díváme na filmy, jelikož tam máme plátno. Je to super, jsou jako moje druhá rodina, říkáme si všechno a trávíme spolu co nejvíce času.

Letos slavíme 100.výročí založení hasičského sboru, do kterého kdysi patřil i můj děda a praděda, a 25.ledna máme ples a zároveň bude stejný den odpoledne maškarní ples.

A co se vlastně v hasičce děje ?

Hlavními sporty jsou útok a štafeta. Během podzimu bývá ještě branný závod, který má náplň jinou než hlavní sporty a v zimě je jedna soutěž jménem Soptík, při které se hodnotí hlavně vědomosti. Tady je malá ukázka : Můžete tam vidět Klárku Slanařovou, Monču Kertészovou, Peťu Valáškovou, Lukáše Pokorného, Barču Komárkovou, Pavla Babáka a mě :D

Ty nejlepší chvíle s tou nejlepší :)

Ze všeho nejradši trávím čas se svou kamarádkou Klárkou Slanařovou. Kamarádíme se od školky, takže letos to bude 13 let :)

Nikdo o mě neví víc než ona, ani moje rodiče :P Je to nejepší človíček na světě. Naše kamarádství se kříží s hasičkou. V roce 2013 jsme měli v létě obě patnácté narozeniny a náš tým nám jako dárek dal dort :)

A potom nás hodili do kádě ... :/