מוזיאון המדע

ע"ש בלומפילד בירושלים

מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד ירושלים הוא מוזיאון מדע המצוי בקריית המוזיאון שבגבעת רם בירושלים. במוזיאון מוצגות תערוכות מתחלפות בנושאי מדע וטכנולוגיה. התערוכות אינטראקטיביות, ומזמינות את המבקרים לא רק לצפות במוצגים, אלא גם לגעת בהם ולהפעיל אותם. המוזיאון שואף להציג את המדע כחלק בלתי נפרד מן התרבות המודרנית ומקשר אותו לתופעות מחיי היומיום.

תערוכה חדשה

תערוכה אינטראקטיבית מרתקת לכל המשפחה שמזמינה אתכם למסע חווייתי בעקבות היצורים החיים וחושפת בפניכם את נפלאות הטבע ואת החידושים והטכנולוגיות שפיתח האדם מתוך ההתבוננות בטבע.
בתערוכה החדשה שפותחה על ידי מוזיאון הטבע פילד בשיקגו ומוצגת לראשונה מחוץ לגבולות ארה"ב, עשרות מאובנים, פוחלצים, מוצגים פעילים, הקרנות וגרפיקה בתלת ממד, תצוגות אינטראקטיביות ועוד.
ברוח התערוכה המבקרים תוכלו ליהנות מסדנאות בנייה (מתנה לכל משתתף!), סדנאות התנסות, הדגמות מדעיות, סיורים מודרכים ועוד.
לרגל התערוכה ובאופן בלעדי, יועלה המופע "המרוץ לתיבה"העוסק בתכני התערוכה. מופע המשלב מחול מודרני, תיאטרון ואנימציה, ומיועד לכל המשפחה - מגיל 4.

המרוץ לתיבה הינו מופע המשלב בין תכנית ריאליטי, סיפור תנ"כי ותכנית לימודית, זהו סיפור הישרדותם של שני נערים אמיצי לב אל מול איתני הטבע תוך תחרות מול הספורטאים הטובים ביותר בטבע. הם צריכים לרוץ מהר יותר מהצ'יטה, לקפוץ גבוה יותר מהקנגורו ולעמוד יותר זמן על רגל אחת מהפלמינגו. הם מוצאים עצמם מתחרים בקרבות שונים ומשונים נגד מצטייני האקרובטיקה, הגמישות והעוצמה של עולם הטבע עד לסיומו המותח של המרוץ.

מופע חדש! המירוץ אל התיבה

לרכישת כרטיסים

לרכישת כרטיסים בטלפון ולבירורים, התקשרו ל"בימות" בטלפון 6226

ביקור ילדים במוזיאון אך ורק בליווי מבוגר מלווה או אחים גדולים בגיל 16 ומעלה

ליצירת קשר הקליקו כאן

Comment Stream