TRAPASY NA PRVOM RANDE

Bozk je cielené priloženie pier osoby k perám či inej časti tela inej osoby alebo k zvieraťu či veci. V závislosti od vášnivosti bozku a spoločenskej situácie môže byť vnímaný rôzne, najčastejšie ako prejav citovej náklonnosti alebo neverbálny pozdrav. Za svetový deň bozku sa považuje 6. júl.

Bozk...ale aby bozk za niečo stal musi byť perfektní..chceš vediet ako na to?

  • Bozkavanie zo žuvačkou nie je síce prijemne ale pre svoj svieži dych ti postači aj TIC-TAC alebo si len umyť zuby:)
  • Bozk by si si mala vedieť ,,vypýtať" a to tak že sa budeš chlanonovi pozerať priamo do očí a budeš sa neustale ,,hrať" so svojimi perami, chalanom to pripada strašne sexi tak s apo tebe hned vrhnu
  • Prve čo urobíš je, že zavreš oči a budeš spolupracovať s chalanom.
  • Otvoriš ústa a ked sa vaše jazyky stretnu jednoducho sa snim budeš hrat.Nieje to nič ťažke pokial bude medzi vami spolupraca.
  • Pri bozkoch s amoc nesmej može dojst k urazu ;)
  • Ak maš ty alebo on piercing v jazyku je to len plus:)

Jazyk a zuby s mierou

Nemýľte si bozkávanie s maratónom jazykového cvičenia. Francúzsky bozk so zapletenými jazykmi milencov vzrušujúci je, no nie za každú cenu. Vytrvalé krúženie unaví nielen vás, ale aj partnera a o vašich zdrevenených a znecitlivených jazykoch radšej pomlčíme. S jazykmi sa dá totiž šikovne vyhrať a rafinovane podráždiť. Podobne možno zapojiť aj zuby, no ako dokážu rozpáliť, môžu aj nepekne ublížiť. Preto s nimi narábajte opatrne a používajte ich s veľkou mierou citu. Jemnému potiahnutiu spodnej pery sa nebude brániť asi žiaden muž.

Nič nie je nepríjemnejšie, ako keď počas prvého rande partnerovi neustále vyzváňa mobil a on píše esemesky, či telefonuje. I keď vďaka komunikácii s niekým cudzím sa o ňom môžete dozvedieť nové veci, slušné a vhodné to rozhodne nie je. Preto si nezabudnite i vy vypnúť mobilný telefón, veď nič vám neujde.

Keď sa budete stresovat ze sa bojíte a ze to zle dopadne tak sa to aj tak stane. Pokojne sa usmievajte a nebojte sa vy to vzvladnete . Vsetci to raz prezili a uvidita ze to bude kuzelne. :):D

LULU sa stal trapas:(

  • inak mne sa stal trapas na prvom rande s mojim muzom, som sa ponahlala a strepala som s auprostred hlavnej na dlazbu, okolo ludia sedeli v letnych zahradach a mali super divadlo, na rande som dorazila spinava s roztrhanymi nohavicami, ako prve ma napadlo, ze budem utekat domov a chalanovi zavolam, ze nepridem, ale potom si vravim, ze toto ma hadam nedostane do kolien druhy krat :))) a hrdo som vykrocila a oplatilo sa :)))

TOTO je najhorsi trapas na svete:P

Comment Stream