Cestovná agentúra Dona

Víta Vás cestovateľská spoločnosť Dona. Na počesť vašej návštevy a podľa požiadaviek, ktoré nám boli zaslané, sme Vám vypracovali harmonogram na 10 dní. Počas týchto 10 dní zažijete množstvo dobrodružstiev i relaxácie, poznáte všednú krásu slovenskej prírody i navštívite zopár historických pamiatok. Nezabudnite si zo sebou zobrať skvelú náladu a túžbu poznávať. Vďaka Liptov region card, ktorú si môžete zakúpiť na informačnom centre v Liptovskom Mikuláši môžete čerpať 5- 50% zľavy na vstupy na najväčšie atrakcie a výletné miesta LIPTOVa.

Teraz Vás oboznámime s 10 dňovým pobytom na Slovensku:

Prvý deň budete ubytovaní v hoteli Hilson Jasná & Wellnes v apartmáne. Izby sú vybavené kuchyňou s jedálnym kútom, spálne sú oddelené od obývacieho priestoru. Ďalej je tu kúpelňa so sprchovacím kútom a bezplatnými toaletnými potrebami. Každý apartmán ná balkón alebo terasu kde môžete stráviť večer relaxáciou a oddychom. V hoteli sa nachádza taktiež detský kútik kde sa môžu deti vyšantiť a je tu i spoločná terasa s výbavou na grilovanie. Pred ubytovacím zariadením sa nachádza reštaurácia a obchod s potravinami. V hoteli máte možnosť bezplatného pripojenia na internet a strážené parkovisko kúsok od hotela.

Druhý deň Vášho pobytu bude odštartovaný návštevou Oravského hradu kde bola natočená prvá verzia čierno-bieleho filmu Dracula v 1922 a ďalšie slovenské filmy a rozprávky. Po prehliadke pobyt v Aqaparku Tatralandia kde absolvujete nasledovné procedúry ako napríklad masáže,liečivé zábaly, sauna... je tu veľa tobogánov (30) a pre deti i dospelích je tu prekážková dráha Tarzánia.

Tretí deň bude celodenná návšteva Tatranského národného parku kde môžete navštíviť múzeum, botanickú záhradu, ktorá je plná umeleckých diel prírody tak tiež, ako celý národný park. Ďalej je tu požičovňa bicyklov, s ktorými môžete absolvovať rôzne cyklo trasy, ktoré nám Tatranský národný park ponúka.

Štvrtý deň návšteva Demänovskej jaskyne slobody a Demänovskej ľadovej jaskyne a návšteva Vlkolínca, ktorého pokojná nálada a nádherné prostredie vás vtiahne do seba. Sú tu domy so starou slovenskou ľudovou architektúrou, ktorá má to správne čaro.

Piaty deň bude plný relaxácie, odpočinku a zábavy v Termal parku Orava.
Šiesty deň bude v duchu mesta Liptovský Mikuláš. Uvidíte ľudovú architektúru mesta, ďalej môžete navštíviť napríklad Kostol sv. Mikuláša a prvý stoličný dom, ktorého história siaha až do 17teho storočia.

Siedmy deň sme Vám pripravili malý výlet do Prosieckej doliny kde sú tiesňavy a vodopád, ktorý patrí pod najväčšie turistické lákadlá. Po náročnom výlete si odpočiniete a zrelaxujete v Aquaparku Tatralandia.

V ôsmy deň sme si pre Vás pripravili prehliadku zrúcaniny hradu Likava, ktorý bol postavený asi v prvej polovici 14. storočia; je jedným z najmladších liptovských hradov. Po prehliadke Vás čaká milí klienti návšteva Národného parku Veľká Fatra.

Predposledný deň Vášho pobytu na Slovensku Vás čaká posledná náročná výprava do nádherného Slovenského raju a návšteva Dobšinskej ľadovej jaskyni.

A posledný deň si môžete nakúpiť suveníry a poprechádzať sa po okolí s naším sprievodcom. Večer sme si pre Vás dovolili pripraviť malý rozlúčkový večierok, kde vám budú pripravené slovenské národné jedlá i program v podobe folklórneho súboru Úsmev.

Milí klienti, sme veľmi radi, že ste si vybrali našu cestovnú agentúru. Dúfam, že sa Vám pobyt na Slovensku bude páčiť a tak isto i program, ktorý sme si pre Vás pripravili.

Comment Stream