Jennifer Lopez
Pár info...

Jennifer Lynn López (* 24. júl 1969, Bronx, New York) je americká herečka, speváčka, modelka, módna návrhárka a tanečnica známa pod prezývkou J-Lo. Rodičia sú Guadalupe Rodrigezové a Davidu Lopezovi. Jej rodičia pochádzajú z Puetro Rica.Otec David Lopez je počítačovým špecialistom v Guardian Insurance v New Yorku. Jej matka učila v škôlke. Je prostredná z troch dcér. Obaja rodičia majú európsky pôvod.Susedia v Bronxe ju volali "The Supernova."Má dve sestry Lyndu a Lesie. Lesie je dcéra v domácnosti a spieva operu .Lynda je DJ na newyorskej WKTU.

Pesničky :

Hit roka 2013 bola pesnička Live It Up ( 4: 30) ktorú naspievala spolu s spevákom Pitbullom , a spievala aj s 50 centom. ZO spevákom Pitbullom naspievala mnoho ďalších pesničiek : On the floor (2011,trvá 4:45) , Dance again ( 3 :55) .... Chodila s Marcom Anthonym s ktorím sa rozišla a našla si tanečníka . Tancoval s ňou v videoklipe Dance again . Ich vzťah netrval dlho.Hrala vo filmoch ako napríklad : Kráska z Manhattnu, Záložný plán, Honey ( 1 a 2 ). Móda - navrhuje pre mladé dievčatá napr. džínsy, tričká , kabáty ale aj spodné prádlo. Vydala svoj prvý parfum pre mužov s názvom Sweetface. Úspechy : vydala 7 albumov, držiteľka 2 American Music Awards,dvoch filmových cien pre latinoamerických umelcov ALMA - jednu za roly v snímkach Selena , Anakonda a druhú za Zakázané ovocie .Pracovala s Janet Jackson na jej videoklipoch a na jej turné a môžeme ju vidieť vo videoklipe "That's The Way Love Goes".

Osobný život : Vydala sa trikrát . Prvý manžel bol čašník, druhý tanečník s ktorým sa zoznámila na natáčaní videoklipu Love Don't Cost a Thing. No a do tretice to bol spevák. Nakoniec sa jej narodili dvojičky chlapec Max a dievča Emma.Nepije alkohol. Usiluje sa komunikovať španielsky aj napriek tomu, že bola vychovávaná emigrantami z Puerto Rica. Nosí topánky číslo 6.Presťahovala sa do Manhattanu aby sa naučila tancovať a zvykla spávať v štúdiu kde cvičila.Otvorila si kubánsku reštauráciu v Pasadena v Kalifornii s názvom Madre's.

Má hviezdu na koberci slávi. Pred niekoľkými dňami zverejnila klip Same girl.Túto pieseň napísal Chris Brown. Pieseň sa bude nachádzať v pripravovanom albume, ktorý by sa mal dostať ešte tento rok dopredaja. Moja obľúbená pieseň je Live It Up.

http://osobnost.aktuality.sk/jennifer-lopez/,http:... .php http://osobnost.aktuality.sk/jennifer-lopez/,http:... ,http://www.webnoviny.sk/kultura/clanok/784911-jennifer-lopez-zverejnila-klip-ku-skladbe-same-girl / = zdroje textu

Comment Stream