Violetta 2

Do 40 časti

Marco,Naty,Camila,Francesca,León,Violetta,Diego,Ludmila,Andrés,Maxi a Broadway.

Violetta 2 prináša veľa zmien.Nielen výzorom ale aj vnútorne a citovo.León má nový koníček. Francesca sa vrátila z Talianska. Camila sa stále nerozpráva s   Broadwayom.  Maxi sa už dlho nevidel s Naty. Andrés sa nezmenil. Ludmila je taká aká bola. Naty je jej poskokom. Violetta má stále problémy zo svojím otcom.Pribudnú nové postavy ako sebavedomý Diego,milý Marco,bloger Dj,herečka Esmeralda,Antoniová neter Jackie, starostova dcéra Emma,SBS Cardossa a mechanička Lara.

Maxi,Marco,Germán,Andrés,Broadway,Diego,Ludmila,Francesca,Violetta,Camila,Lara a León.

Ludmila má nového kamaráta z detstva a ten jej pomôže zničiť Violettu. Violetta sa dá zase dokopy s Leónom ale nie na dlho. Diego im pokazí vzťah.Potom s ním Violetta začne chodiť.León sa zaľúbi do svojej mechaničky Lary.León jazdí na motorke. Francesca sa zaľúbila do Diegovho kamaráta Marca.Spoznali sa na karaoke kde si spolu zaspievali Junto a ti. Chalapčenská   skupina zanikla.Germán sa vôbec nezmenil. Angie stráca Pabla aj Germána. Jade a Matias konečne okradli Germána.Ten pracuje v Studiu a vydáva sa za Geremiasa.Beto sa zaľúbil do nevej profesorky tanca Jackie.Tá ale však chodí s Pablom. Gregorio chodí k psychológovi Dr.Dufré.Maxi sa dá na chvíľu dokopy s Camilou. Dj je nový kamarát Maxiho,Camili,Francescy,Violetty,Ludmili,Naty ,Leóna,Broadway a Marca. Dj vlastní svoj blog. Emma je frajerka Andrésa. Cardosso sa zaľúbi do Olgy.Germán má problémy za ktoré musí opustiť svoj dom.

Franecsca má oslavu ale Violetta ju zmešká kvôli svojej práci.

Pesničky 2 série : Hoy somos más,Entre dos mundos,Fazer feliz,Como quieres,Yo soy así,On beat,Peligrosamente bellas,Euforia,Codigo amistad.

Marcesca na karaoke.Junto a ti.
Hoy somos más
Entre dos mundos.
Fazer feliz.
Como quieres.

Violetta začne strácať hlas pred vystúpením.Počas neho sa to už upraví. Vznikol problém León sa nedostaví na vystúpenie kvôli managérovi .Violetta to najskôr zahrá tak ,že nemá topánky.To dlho nebude trvať ,pretože jej ich Angie prinesie.Keď už majú ísť vystúpiť tak zahrá ,že jej prišlo zle.potom už León príde. Pablo Leónovi povie že si to má vážiť ,že pre neho Violetta riskovala. León si to cení. Violetta po dospievaní už nadobro stratila hlas.

Peligrosamente Bellas.
On beat
Yo soy así. Diego a Violetta
Codigo amistad
Euforia.

Pokračovanie ,keď bude od 40 časti do 60 časti.

Do Studia On beat sa vráti Federico ale trošku rozmaznaný príde ale potom si to uvedomí.Prvého koho stretne bude Ludmila a zaľúbia sa do seba len to nechcú ani jeden zo začiatku priznať. Gregorio a U-mix usporiadajú súťaž v tanci po dvojiciach. Francesca má problémy s Marcom kvôli Anne.Dvojice sú nasledovne:

Camila a Broadway ,Francesca a Diego,Ludmila a Maxi,Naty a Federico, Violetta a León,Anna a Marco.Nikomu sa nepáči s kým je 2 ale nič sa nedá robiť.Musia nacvičiť choreografiu na danú pesničku a 2 najlepšie páry postupujú do Madridu.

Ludmila a Federico Ti credo
Odchod Angie do Francúzska.Pesnička Algo se enciende.

Marco sa chce  udobriť s Francescou kvôli Anne.A tak príde za Violettou,že či by ju nezobrala na karaoke kde sa spoznali.Na karaoke okrem Marca,Violetty,Francescy a Camily prídu aj chalani a to Andrés,Broadway,Maxi a Federico. Naty s Ludmilou sa pohádajú kvôli Federicovi a potom pôjdu aj oni na karaoke.Diego je tam s Violettou .Lara sa s Leónom dohodla ,že tam aj oni pôjdu a keď sa navzájom zbadajú nepotešia sa.Najväčší problém aj tak spôsobí príchod Anny. Camila sa poháda s Broadwayom a dievčatá s chalanmi budú proti sebe súťažiť v spievaní.

Dievčatá VS Chalani.Veo veo VS Luz camara accion

Na druhý deň sa aj tak nevedia zhodnúť,že kto vyhral a tak im Pablo zadá úlohu.Chalani si nacvičia novú pesničku a dievčatá jednu len upravia.Chalani pôjdu prvý a zahrajú a zaspievajú Ven con Nostros =Salta ale dôjde nezhodne medzi Diegom a Leónom ,pretože Violetta sa pozerá na Leóna.

Najskôr boli bez Maxiho ale potom sa chalani rozhodli,že sa pridá.

O pár dní idú na radu dievčatá s pesničkou Alcancemos las estrellas.Violetta sa raz nechtiac zapozerá do Leóna a zabudne spievať ale rýchlo to urovná Ludmila.Potom ,keď dospievajú tak sa dievčatám ospravedlní a uteká von zo Studia.León ju pôjde hladať.

Pesnička Alcancemos las estrellas

León ju nájde a pôjdu sa poprechádzať ale keď v objatí tak ich vyrušia Lara a Diego.prišiel deň tanca a prvý pôjdu tancovať Naty a Federico na pesničku Ser Mejor ale Naty má strach .Príde za ňou Maxi a dá jej pusu a stres je preč.

Naty a Federico na pesničku Ser mejor.

Druhý v poradí sú Camila a Broadway a tým sa to moc nepodarí a ani úpri skúškach sa nezhodli.Na pesničku Junto somos más.

Camila a Broadway Junto somos más.

Tretí v poradí sú Diego a Francesca ,ktorý cvičili poriadne.Chvíľu aj s Marcom a Annou.Na pesničku Voy por ti.

Francesca a Diego pesnička voy por ti.

Comment Stream