Barbara Palvin

životopis

životopis

Barbara Palvin sa narodila 8. októbra 1993 v Budapešti, je to maďarská fashion modelka.

Barbara sa narodila v Budapešti v Maďarsku. Už od mladého veku sa venovala svojim obľúbeným aktivitám - hraní futbalu a spevu.
Barbara bola objavená v roku 2006 vo veku 13 rokov. Ten samý rok sa po prvý krát objavila v časopise Spur Magazine. Od tej doby sa stala tvárou spoločností ako L'Officiel,Vogue Russia, Glamour Hungary a Jalouse Magazine a stala sa modelkou pre Armani Exchange,H&M, Victoria's Secret a Pull and Bear. Vo februáry 2012 sa stala velvyslankyňou pre L'Oreal Paris. V rebríčku Top 50 najlepších modeliek pre web models.com sa umiestnila na 40. mieste. Často býva zrovnaná ruskou modelkou Natáliou Vodianovou, ktorú Barbara uvádza s Kate Mossovou ako jej najobľúbenejšou modelku.

L'Oréal Paris

L'Oréal Group je francúzska kozmetika, so sídlom v Clichy, Hauts-de-Seine , Francúzsko. Je najväčšou svetovou kozmetickou spoločnosťou, a má sídlo v Paríži. Vyvíjali činnosť v oblasti kozmetiky, so zameraním na farbu vlasov ,pleti starostlivosť, ochranu pred slnečným žiarením , make-up , parfumy a vlasovú starostlivosť. V roku 1909, Eugène Schueller , mladý francúzsky chemik , vyvinul farbenie vlasov vzorec s názvom Aureal . Schueller formulované a vyrába svoje vlastné produkty, ktoré sa potom predávajú u parížskych kaderníkov.

ZDROJE: http://www.osobnosti.cz/ , http://en.wikipedia.org/

Comment Stream

3 years ago
0

Barbara Palvin is so beautiful <3

2 years ago
0

and me?!😡

2 years ago
0

What you're so beautiful <3