FLEX 2014-2015

Questions & Answers

FLEX 2014-2015
у питаннях та відповідях

Вітаю.

Якщо ви потрапили на цю сторінку, то, певне, ви зацікавлені у Програмі обміну майбутніх лідерів (Future Leaders Exchange, FLEX). Ця сторінка була створена для того, щоб надати відповіді на всі питання, що вас хвилюють. Отже...

Питання 1. Що таке FLEX, та для чого він потрібен?
FLEX (Future Leaders Exchange) — це програма обміну, що надає можливість учням старших класів спробувати свої сили у англійській мові та проявити себе як лідера. Програма була створена 21 рік тому за ініціативи американського сенатора Білла Бредлі задля покращення стосунків між країнами СНД та Сполученими Штатами Америки. Взагалі, головною метою програми є надати молоді можливість пізнати американську культуру.

Питання 2. Хто це все організовує, та скільки це коштує?
Участь у програмі є абсолютно безкоштовною. Кожний бажаючий може прийти до центру проведення тестування, що є найближчим до нього, і взяти участь у відбіркових турах програми (про них — далі). Програма проводиться за підтримки некомерційної організації «Американські Ради з міжнародної освіти» (American Councils for International Education, ACTR/ACCELS).

Питання 3. Чи можу я взяти участь у програмі?
Взяти участь у програмі може кожний охочий, що відповідає умовам:

— дата народження: 01.01.1997 - 15.07.1999;
— навчатися у 8, 9 або 10 класі;
— володіти англійською мовою;
— бути громадянином України;
— відповідати вимогам візи J-1.

Якщо ви відповідаєте цим умовам, вам необхідно прийти до місця проведення першого відбіркового туру в день тестування у вашому облцентрі. Із собою необхідно мати оригінал свідоцтва про народження (або паспорт) та заповнену і підписану одним із батьків «Згоду на обробку персональних даних».

Детальніше щодо умов участі у програмі можна ознайомитися тут:
http://www.americancouncils.org.ua/uk/pages/65/

Розклад проведення тестування в Україні:
http://www.americancouncils.org.ua/uk/pages/66/

Питання 4. Як проходить відбірковий етап програми?
Конкурс складається з трьох турів.

Перший тур — це 15-хвилинний письмовий тест з англійської мови. Зазвичай результати першого туру відомі в день його проведення. Результати вивішуються в центрі тестування та на сайті.

Учасники, які пройшли до другого туру, писатимуть три невеликих твори (есе) на задані теми протягом встановленого часового проміжку. Другий тур, як правило, відбувається наступного дня після першого туру.

Третій тур відбувається через 3-6 тижнів після проведення другого туру. Співробітники організації American Councils приїжджають до центрів тестування для проведення третього туру. Тільки ті учасники другого туру, яких запросили, можуть брати участь у третьому турі.

Докладніше про тестування дізнавайтесь тут:
http://www.americancouncils.org.ua/uk/pages/64/

Питання 5. Який «головний приз» програми?
Якщо ви успішно пройдете усі три відбіркові тури і станете фіналістом (або альтернативним кандидатом; хто це такі — поки що неважливо, не забивайте собі голову) програми, ви, за умови надання усіх необхідних документів для оформлення візи, полетите до Сполучених Штатів Америки, де будете жити та навчатися у американській загальноосвітній школі протягом одного академічного року. Після повернення в Україну, ви зможете або повторити рік, що пропустили, або здати його екстерном. Заздалегідь обговоріть це питання зі вчителями та адміністрацією школи, де навчаєтесь.

Дякую за увагу! Щасти!

04 серпня 2013 р.

Comment Stream